1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. 2020 Kia Sportage fiyatı yine düştü! İşte yeni liste!

2020 Kia Sportage fiyatı yine düştü! İşte yeni liste!

2021-kia-sportage-37LF_cover.jpg

Fiyatı düşen otomobilleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise 2020 model Kia Sportage olacak. Bildiğiniz üzere Sportage, markanın en çok tercih edilen araçlarının başında yer alıyor. Modelin böylesine ilgi görmesinin sebebi ise ülkemizdeki SUV merakı ve aracın gerçekten de sınıfının standartlarını yakalaması diyebiliriz. Aracın şık tasarımı, ferah iç hacmi ve geniş bagajı ile birleşince, model aileler için adeta biçilmiş kaftan haline dönüşüyor.

Eğer siz de bir sıfır Kia Sportage satın almak istiyorum diyorsanız aslında şimdi tam da fırsatı. Zira geçen ay olduğu gibi fiyatlarda olumlu anlamda değişiklikler var. Baz donanım seviyesinde herhangi bir farklılık gözlemlemesek de, bir üst ve sonraki paketlerde fiyatların düştüğü aşikar.

Dilerseniz biz de lafı daha fazla uzatmadan aracın güncel versiyon seçenekleri ve fiyat listesi ile sizleri baş başa bırakmış olalım. İşte 2020 Kia Sportage fiyatları!

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/otomobil/2020-kia-sportage-fiyati-yine-dustu-iste-yeni-liste-602a2ce46338bf2aad5fde36

Yorum Yap