1. Ana Sayfa
  2. Mobil Haberler
  3. 500 TL altı en iyi teknolojik cihazlar!

500 TL altı en iyi teknolojik cihazlar!

karne-hediyesi-SDN.jpg

Koronavirüs salgını nedeniyle teknolojik cihazlarda stok sorunları yaşanırken, bu durum fiyatlara doğrudan yansıyor. Geçen yılın aynı dönemi ile kıyasladığımızda fiyatlarda önemli artışlar olduğu için uygun fiyatlı seçeneklere ilgi arttı. Bu kapsamda 500 TL altı en iyi teknolojik cihazlar listesi ile karşınızdayız.

Xiaomi Mi Stick Android TV

Akıllı TV modellerinde Android TV, webOS, HarmonyOS ve Tizen gibi birçok farklı işletim sistemi kullanılıyor. Kullanılan işletim sistemleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Android TV, cihazınıza Google Play Store’da bulunan neredeyse tüm uygulamaları yükleme imkanı sunuyor. Ayrıca diğer işletim sistemlerine göre daha esnek ayar seçeneklerine sahip olan Android TV, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.

Android 9.0 işletim sistemiyle gelen Xiaomi Mi TV Stick, küçük boyutları ve diğer teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Gücünü 4 adet Cortex-A53 çekirdeğe sahip işlemciden alan modelde Mali-450 grafik arabirimi bulunuyor.

SanDisk Ultra 3D 500 GB SDSSDH3-500G-G25 SATA SSD

Bilgisayarınızı SanDisk Ultra 3D SSD’ye yükselterek daha hızlı önyükleme ile ultra hızlı oyun oynama ve grafikler için hızlandırabilirsiniz. Uygulamaların daha hızlı yüklenmesi ve dosyaların daha hızlı taşınmasının yanı sıra pilinizin ömrü uzayacak ve bilgisayarınız daha sessiz, daha serin çalışacak.

Özellikle yeni nesil oyunların devasa dosya boyutları da eklendiğinde, SanDisk Ultra 500 GB SATA SSD uygun fiyatıyla tercih edilebilir.

Kaynak: https://shiftdelete.net/500-tl-alti-karne-hediyesi-17-teknolojik-cihaz

Yorum Yap