1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. 83 Yıl Ücretsiz Netflix Hesabı Kazandıran Oyun Turnuvası

83 Yıl Ücretsiz Netflix Hesabı Kazandıran Oyun Turnuvası

83-yil-ucretsiz-netflix-hesabi-kazandiran-oyun-turnuvasi

Dünyanın en büyük video platformları arasında yer alan ve milyonlarca insanın aktif olarak dizi ve film seyredebildiği Netflix, yeni filmi The Old Guard için bu hafta sonu geçerli olacak yeni bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın kazananına ise ilginç bir ödül verecek: 83 yıllık ücretsiz Netflix hesabı!

83 Yıl Ücretsiz Netflix Hesabı Kazanın

Netflix, The Old Guard’ı ön plana çıkarmak ve dikkat çekmek için bu hafta sonu ödülü 83 yıl ücretsiz Netflix hesabı olan bir yarışma düzenleyecek. The Old Guard’daki Andy karakterini yöneteceğiniz tarayıcı oyunu, film ile aynı hikayeye sahip. Oyunda Andy’nin baltasıyla düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz.

Andy, tıpkı filmde olduğu gibi oyunda da ölümsüz ve onu öldürmeye çalışmak yalnızca yavaşlamasını sağlıyor. Eğer oyunda vurulursanız, karakteriniz beş saniye boyunca yerde yatıyor ve ardından yeniden canlanıp düşmanlarıyla savaşmaya devam ediyor. Oyundaki amaç ise en yüksek puanı toplayabilmek.

Netflix, 17 Temmuz (bugün) 18:00 itibarıyla başlayacak olan yarışmayı, 19 Temmuz’da sona erdirecek. Bu süreçte en yüksek puanı elde etmeyi başaran kişi, tam 1000 aylık (83 yıl) ücretsiz Netflix aboneliğinin sahibi olacak.

83 Yıl Ücretsiz Netflix Hesabı Ödüllü Oyunu Oynamak İçin Buraya Tıklayın

Yorum Yap