1. Ana Sayfa
  2. Mobil Haberler
  3. Akıllı hoparlör Huawei Sound kutusundan çıkıyor

Akıllı hoparlör Huawei Sound kutusundan çıkıyor

akilli-hoparlor-huawei-sound-kutusundan-cikiyor.jpeg

Çinli teknoloji devi Huawei, Ekim ayında yeni akıllı hoparlörünü görücüye çıkardı. Türkiye fiyatı da belli olan Huawei Sound için kutu açılış videosuyla karşınızdayız. Kutu açılışının yanı sıra cihaza dair ilk izlenimler de bu videoda aktarılıyor.

Huawei Sound, Yeşil Robot’ta kutusundan çıkıyor

Devialet imzalı; yüksek çözünürlüklü ses ve ses dosyalarınızı kalite kaybı olamadan oynatabilme imkanı sunan Huawei’nin yeni akıllı hoparlörü, şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Cihazın kutu açılışı videosunda tasarım detaylarını görebilirsiniz.

Huawei Sound özellikleri arasında ilk olarak ses ve hoparlör ünitesi dikkat çekiyor. Ses ve Hoparlör Ünitesinde; 1 woofer, 3 tam aralıklı hoparlör, 2 pasif birim bulunmaktadır. 24 bit 96 Khz çözünürlük desteği olan cihazda frekans tepkisine baktığımızda, 55 hz ~ 40 Khz arasında değerlerde değişiklik göstermektedir.

Akıllı hoparlörde öne çıkan bir diğer nokta da 360 derece ses verebilme yeteneği oldu.

Cihazın depolama alanı 8 GB olurken, RAM kapasitesi ise 512 MB olarak açıklandı. Bağlantı tarafında ise; 802.11 a / b / g / n / ac, 2,4 GHz ve 5 GHz, Bluetooth 5.0 desteklemekte, UPnP ve NFC desteği ile gelecek. Son olarak ise 3,5 mm AUX girişi bulunmaktadır.

Huawei Sound; Türkiye’de 2.499 TL fiyat etiketiyle satışa çıkarken, Avrupa’da 199 euro fiyat etiketine sahip.

Kaynak: https://shiftdelete.net/2-499-tllik-hoparlor-huawei-sound-kutusundan-cikiyor

Yorum Yap