1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Apple AirPods 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu İddiası

Apple AirPods 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu İddiası

airpods-3-cikis-tarihi-sizdirildi-iddiasi

Apple’ın bluetooth kulaklık dünyasına kattığı AirPods markası, dünya genelinde üç farklı modelin milyonlarca satmasına ve diğer markaların da benzer tasarımlarla pazara farklı bluetooth kulaklıklar sunmasına öncü olmuştu. Şimdi ise merakla beklenen AirPods 3 kulaklığı için çıkış tarihi hakkında bir iddia ortaya atıldı.

AirPods 3 Ne Zaman Çıkacak?

DigiTimes tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre Apple, yeni AirPods 3 kulaklığını 2021 yılının ilk çeyreğinde raflara yerleştirecek. 2021’in Şubat ya da Mart aylarında yeni modelin resmi web sitesinde yer alması, beklenen gelişmeler arasında. Ayrıca iddianın dayanağı olarak Apple’ın AirPods üretim ortaklarındaki bileşen siparişlerinin yüzde 20 azaltılması olarak gösteriliyor. Apple’ın bir önceki kablosuz kulaklık modelinin üretimlerini yavaşlatarak, üretimleri yeni AirPods tarafına çevirmesi bekleniyor.

DigiTimes’ın AirPods 3 çıkış tarihi hakkında ortaya attığı iddiadan daha önce de Apple ile ilgili sızıntılar konusunda önemli isimler arasında yer alan Ming-Chi Kuo tarafından yeni AirPods modelinin 2020 yılında satışa sunulmasının beklenmediği ifade edilmişti. Ayrıca Apple, AirPods 3 tasarımını AirPods Pro tasarımına benzeyen bir hale getirecek. Nitekim iki model arasında sadece teknik özellik farkı olacağı ifade ediliyor.

Yorum Yap