1. Ana Sayfa
  2. Uygulama Haberleri
  3. Apple Music, Öğrencilere 6 Ay Ücretsiz Oldu

Apple Music, Öğrencilere 6 Ay Ücretsiz Oldu

apple-music-universite-ogrencilerine-6-aylik-ucretsiz-deneme-suresi

Öğrencilere indirimli fiyatlar sunan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan Apple Music, bilindiği üzere yeni kayıt olan tüm öğrencilere 3 ay ücretsiz deneme süresi veriyordu. Fakat bugün yaşanan gelişmeyle birlikte üniversite öğrencilerine müjdeli haber verildi. Apple Music, bundan sonra 3 ay olan ücretsiz deneme süresini 6 aya yükseltti. Üniversite öğrencileri, uygulama üzerinden öğrenci olduklarını doğruladıkları takdirde, 6 ay ücretsiz üyelik kullanabilecek.

Üniversite Öğrencilerine 6 Ay Ücretsiz Apple Music

Spotify, Deezer, YouTube Music ve Apple Music gibi çeşitli şirketlere ait müzik servisleri, kullanıcıları kendi platformlarına çekebilmek için çeşitli kampanyalar, avantajlar ve ek özellikler sunmaya devam ediyor. Uygulamaların tamamı, öğrencilere 3 aylık ücretsiz deneme süresi sunuyor ve böylece hem platformu denemelerini hem de ücretsiz üyelik sayesinde kendi platformlarına bağlı kalmalarını hedefliyor. Fakat Apple Music, bugün verdiği bir müjdeyle üniversite öğrencileri için 3 aylık ücretsiz deneme süresini 6 aya çıkardığını belirtti.

Eğer eğitim görülen üniversite kurumu Sheer ID ile doğrulanabiliyorsa ve öğrenci belgesi gibi gerçek bir şekilde Apple’a kanıtlanabiliyorsa, başlangıçta 6 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden uygulama kullanılabilecek. Apple Music deneme sürümü kampanyası 31 Ekim’e kadar geçerli olacak.

6 aylık deneme süresinin ardından Apple Music’in öğrenciler için sağlanılan paket kullanılabilecek. Normalde 13.99 TL fiyat etiketine sahip olan pakete hiçbir özellikten mahrum kalmadan 6.99 TL ödeyerek sahip olunabilecek.

Yorum Yap