Oyun Haberleri

Call of Duty: Mobile, 35 Milyon İndirmeyi Aştı

Dünyanın en popüler oyunlarından olan Call of Duty'nin mobil oyunu olan Call of Duty: Mobile, Android ve iOS platformlarında 35 milyonluk indirme sayısını geride bıraktı.

Dünya genelinde üne sahip efsane Call of Duty oyununun mobil sürümü, 3 gün önce yayınlanmış ve hem Android hem de iOS uygulama mağazalarındaki yerini almıştı. Geride bırakılan 3 günlük süreçte Call of Duty: Mobile oyunu, henüz Çin’de piyasaya sürülmemesine rağmen 35 milyon indirmeyi aştı.

Call of Duty: Mobile’dan Önemli Başarı

Ulaşılması zor bir başarıya imza atarak 35 milyonluk indirme sayısını sadece 3 günde geride bırakan Call of Duty: Mobile, oyun otoriteleri tarafından PUBG’nin tahtını alabileceği yönünde değerlendiriliyor. Şu anda 100’den fazla ülkenin uygulama mağazalarında yer alan oyun, henüz Çin’de kullanıcıların erişimine açılmadı.

Activision’un şirket başkanı Rob Kostich, yaptığı açıklamada “Android ve iOS platformundaki hayranlarımızın oyuna olan tepkileri inanılmazdı. Call of Duty: Mobile, şimdiden 35 milyon indirme sayısına ulaştı ve iOS platformunda birinci sıraya yükseldi. Oyun, yalnızca oyunlar arasında değil, tüm uygulamalar arasında birinci oldu” ifadelerini kullandı ve oyunculara teşekkür etti.

Kaynak
Kaynak

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu