1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Call of Duty Yayıncısı MrGolds, Canlı Yayında Hileyle Yakalandı

Call of Duty Yayıncısı MrGolds, Canlı Yayında Hileyle Yakalandı

call-of-duty-yayincisi-mrgolds-canli-yayinda-hileyle-yakalandi

Twitch üzerinde yaptığı yayınlarla tanınan bir yayıncı olan MrGolds, son yayınında büyük bir rezalet yaşadı. Call of Duty: Warzone oynarken kendini bir hayli öven ve oyunda oldukça iyi performans gösteren MrGolds, farkında olmadan kullandığı hile programını ekranda gösterince, yayıncının hile kullandığı ortaya çıktı.

MrGolds, Canlı Yayında Hileyle Yakalandı

MrGolds adlı yayıncı, EngineOwning adlı otomatik hedef alma programını kullanırken kameralara yakalandı. “İyi skorlarımın olmasının nedeni iyi oynamam” sözleriyle yeteneklerini öven MrGolds, “İlk defa mı oyunda iyi birini görüyorsunuz?” diyerek kendini övmeye devam etti. Bir süre yeteneğini öven yayıncı, “Gerçekten, benim gibi oynayan birini hiç gördünüz mü?” diyerek böbürlenmeyi sürdürdü.

Bu sözler esnasında bir kişi, yayıncıya fısıltı mesajıyla bir şeyler söyledi. O anlarda yaşanan sessizlik adeta suçüstü yakalanma sessizliği oldu. Zira ekranın tam ortasındaki hile programı otomatik nişan alma modundaydı ve doğrudan kafaları hedef alıyordu. Yayıncı için esas önemli sorun ise bu anların çok sayıda seyirci tarafından canlı olarak görülmüş olmasıydı. Yani yayını kapatarak ya da görüntüleri silerek kurtulmanın mümkün olmadığı bir durum yaşanmış oldu.

Yayıncının Twitch kanalına şu anda erişilemiyor. Bu da ya yayıncının kanalını sildiğini ya da Twitch’in yayıncıyı banladığını gösteriyor.

Yorum Yap