1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film Haberleri
  3. Cem Yılmaz, Erşan Kuneri Dizisini Resmen Duyurdu

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri Dizisini Resmen Duyurdu

cem-yilmaz-ersan-kuneri-dizisini-resmen-duyurdu

Cem Yılmaz’ın 2004 tarihli G.O.R.A sinema filminde seyircilere sunduğu bir karakter olan Erşan Kuneri, Arif v 216 filminde de yer almasının ardından bu defa dizi oluyor. Özellikle sosyal medyada sık sık konuşulan ve hafızalara kazınan bir karakter olan Erşan Kuneri, 2022 yılında dizi olarak seyircilerle buluşacak.

Erşan Kuneri Dizisi Geliyor!

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda milyonları sevince boğan Cem Yılmaz, çıkış tarihi olarak 2022 yılını işaret ettiği dizi projesinde, Erşan Kuneri karakterinin 1975-1978 yıllarındaki sinema macerasını anlatacak. Komedyen Cem Yılmaz, Instagram’dan yeni projesini duyurduğu paylaşımında “Evet sonunda… Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasında sinema macerasını anlatacağım ERŞAN KUNERİ dizisine başlıyorum. 2022 ye hazır olur. Önce biraz eskiz karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır.” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ın Instagram paylaşımında kullandığı görsel, Erşan Kuneri dizisi için çizdiği ve muhtemelen dizide yer alacak olan bazı karakterleri içeriyor. Çizimde Erşan Kuneri, Tumtum İbrahim, Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal ve Payro Cemav karakterleri görünüyor. 2022 yılında çıkacak olan dizide Erşan Kuneri karakterinin yakın arkadaşı olarak bildiğimiz Rasim Öztekin tarafından canlandırılan Bob Marley Faruk karakterinin de olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Yorum Yap