1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Clubhouse’ta yeni özellikleri kurucular açıkladı

Clubhouse’ta yeni özellikleri kurucular açıkladı

clubhouse-yeni-ozellikleri-kurucular-acikladi.jpg

Son günlerde dünyada en çok talep gören sosyal medya platformlarından olan Clubhouse için yeni özellikleri platformun kurucuları açıkladı. Paul Davison ve Rohan Seth, “Clubhouse Townhall” odasında soruları cevaplarken, ilgililerde 5 bin katılımcı üst limitinin yakında kaldırılacağı belirtildi. Kurucuların duyurduğu özellikleri, Gökhan Yücel Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Birçok ünlü ismin de kullanmaya başladığı Clubhouse, sınırlı kullanıcı sayısına rağmen gündem olmaya devam ediyor. Sesli iletişim üzerine kurulun platforma üyelik için davet koduna sahip olmak ya da sıraya girmek gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde de Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da platformun kullanıcıları arasına katılmıştı.

Clubhouse yeni özellikleri için açıklama geldi

Platformun öne çıkan özelliklerinde ilk sırada ilgili kişilere uygulanan üst katılımcı sayısı bulunuyor. Platformun kurucuları yakın zaman içinde bu katılımcı üst limitinin sınırsız hale getirileceğini açıkladı. Bir diğer özellik ise bazı odalara katılım için ücretle ilgili olarak kendisini gösteriyor. Kurucu iki isim, bu odalara giriş için bir ödeme sistemi geliştirileceğini aktarılıyor. Oda ya da konuşmacılar için tek tek ödeme yapılacağı da diğer bilgiler arasında.

Gökhan Yücel paylaşımının devamında sorular sorular arasında ‘marka katılımı’nın da yer adlığını belirtti. Bunun için yakın gelecekte bir plan olmadığını belirtilirken kulüp kurulmasının beklendiği aktarıldı.

İlerleyen günlerde Clubhouse için daha fazla özelliğin kullanıma alınması bekleniyor.Kaynak: https://shiftdelete.net/clubhouse-yeni-ozellikleri-kurucular-acikladi

Yorum Yap