1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Dandik bilgisayarda efsane oyun oynamak! Hediyeli video!

Dandik bilgisayarda efsane oyun oynamak! Hediyeli video!

geforce-now-4.jpeg

NVIDIA’nın yeterli donanıma sahip olmayan ancak oyun oynamak isteyen kullanıcılar için sunduğu bulut tabanlı oyun hizmeti GeForce Now’ın Türkiye sunucusu bugün itibariyle beta erişime açıldı. Biz de şu anda beta erişime açık olan GeForce NOW by GAME+ üyelik planlarını sizler için denedik.

GeForce Now Türkiye sunucuları açıldı

NVIDIA’nın bulut oyun hizmeti GeForce Now, resmi olarak Turkcell GAMEPLUS+ aracılığı ile ülkemize geldi. 800’den fazla oyuna erişim sunan servis sayesinde güçlü donanıma sahip olmadan, yeni nesil oyunlar oynanabilecek. Ayrıca her Perşembe ise yeni oyunlar GeForce Now desteği kazanacak. Sunucuların ülkemizde olması ise gecikmeyi en aza indirecek. Sizleri, GeForce Now Türkiye sunucusunu test ettiğimiz ve paketlerini denediğimiz videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

GeForce Now GAMEPLUS+ üyesi olmak için: http://bit.ly/3poxZC3

GeForce Now GAMEPLUS+ hediyesine sahip olmak için: https://bit.ly/3amtROF

GeForce Now nasıl bir platform?

Güçlü donanıma ya da dizüstü bilgisayara sahip olmadan NVIDIA ekran kartlarının gücünü yansıtarak uzaktan bağlantı yolu ile Steam, Epic Games, GOG ve Ubisoft platformlarından yer alan oyunlara GeForce NOW platformu üzerinden erişilebiliyor. Burada işlenen oyunun kullanıcının cihazına stream (yayın) edilmesi sayesinde kullanıcıya yeni bir oyun deneyimi sunuluyor.

GeForce Now servisi ile birlikte oyun severlerin yüksek donanım gerektiren oyunları oynaması için iyi ekran kartları, yüksek performanslı işlemciler satın almasına veya oyunu indirmek için yeterli disk alanlarına sahip olması gerekmiyor. Donanım yeterliliğinin önemli olmadığı bu servis için sadece internet bağlantısının iyi olması gerekiyor. NVIDIA’nın önerdiği bağlantı özelikleri; GeForce NOW, 60 FPS’de 720p için 15 Mbps ve 60 FPS’de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşıyor.

GeForce Now Türkiye sunucuları 15 Mart’ta herkese açılacak. Ön kayıt yapanlar ilk kayıt hakkına sahip olacak. Beta erişime dahil olacak kullanıcılar, ön kayıt sıralamasına göre öncelik sahibi olacak.

Kaynak: https://shiftdelete.net/dandik-bilgisayarda-efsane-oyun-oynamak-hediyeli-video

Yorum Yap