1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!

Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!

kumtel-isitici.jpeg

Kış aylarında sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde seyretse de, kar yağışı havanın birden buz kesmesine neden oluyor. Birbirinden farklı ister sabit ister portatif kullanabileceğiniz uygun fiyatlı ısıtıcıları bulduk.

Akakçe ile uygun fiyatlı ısıtıcıları bulduk

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda kış ayında en iyi ve uygun fiyatlı ısıtıcıları Akakçe ile bulup satın aldık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Isıtıcılar: https://bit.ly/3pkZAF1
Kumtel Isıtıcılar: https://bit.ly/2NxWhfv
Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı: https://bit.ly/3pnvgJN
Kumtel EX-25 Ecoray 2500 W Infrared Isıtıcı: https://bit.ly/3cf8xfc
Kumtel KS-2740 1800 W Çift Taraflı Quartz Isıtıcı: https://bit.ly/39i1Sz2

Elektrikli ısıtıcılar oldukça pratik

Akakçe’den 79 TL’ye bulduğumuz Kumtel LX-6331 2000W Fanlı Isıtıcı, küçük bir cihaz ancak büyük bir çözüm sunuyor. Küçük hacmi, beklenenden büyük bir sıcaklık üreterek etkili ısınma sağlıyor. Ofis, ev, bekleme salonu; hatta masa altında kullanılabilen cihaz, duvara monte edilerek de kullanılıyor.

Cihaz, yüksek sıcaklıklarda çalışmadığından aşırı elektrik tüketimi yapmıyor; ekonomik ısınma sağlıyor. Emniyetli, termik kesici sistemi, aşırı ısınma ya da aşırı elektrik akımlarında cihazı otomatik olarak kapatıyor.

Kutusundan çıkardığımız bir diğer ısıtıcı ise Kumtel KS-2740 1800 W Çift Taraflı Quartz Isıtıcı oldu. Devrilme emniyeti özelliği ve çift taraflı ısıtma sistemi ile ortamda soğuk alan bırakmayan ısıtıcı, 800W güç ile çalışırken ofis ve ev kullanımı için oldukça uygun bir tercih.

Kaynak: https://shiftdelete.net/ofiste-3-farkli-isitici-denedik-nasil-karar-verdik

Yorum Yap