1. Ana Sayfa
 2. İnternet Haberleri
 3. En iyi antivirüs programları – Ücretsiz güncel virüs programları

En iyi antivirüs programları – Ücretsiz güncel virüs programları

en-iyi-antivirus-programlari-ucretsiz-virus-programlari-2019

En iyi antivirüs programları, günümüzde internet güvenliğinin bu kadar önemli olduğu bir dönemde oldukça büyük önem taşıyor. Kullanıcılar, internette gezinirken güvende olmaları için veya cihazlarının virüs ve zararlı yazılımlara karşı güvende kalması için en iyi antivirüs programlarına başvuruyor ve koruma tedbiri alıyor. Böylece sistemlerine olası bir virüs veya zararlı yazılımın girmesini engelliyor. Bu yazımızda, en iyi antivirüs programları ve ücretsiz virüs programları listesi oluşturduk. Eğer siz de sisteminizi güvence altına almak istiyorsanız bu yazımızdaki en iyi antivirüs programlarından birini tercih edebilir ve sisteminizi ücretsiz korumaya alabilirsiniz.

Ücretsiz en iyi antivirüs programları listesi

Dünya genelinde internet kullanımının artması, sanal dünyada güvenlik endişelerini de beraberinde getirmektedir. Zira günümüzde her ne kadar kullanıcılar internette sürekli çevrimiçi olsa da, bu durum kötü niyetli kişilere yaramaktadır. Daha fazla kullanıcıyı avlamak ve oluşturdukları zararlı yazılımları daha fazla kişiye yaymak isteyen korsanları önlemek için güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Bu tedbirlerin başında antivirüs programları edinmek gelir. Kullandığımız cihazlara bir antivirüs programı edinerek güvenlik duvarı oluşturulmakta ve zararlı yazılımlara karşı engelleyici bir davranış yapılmaktadır.

Aşağıda yer alan en iyi antivirüs programları ile birlikte siz de cihaz güvenliğinizi sağlamayı ve internet dolaşımınızı daha güvenli hale getirmeyi hedefleyebilirsiniz;

 1. ESET NOD32 Antivirus
 2. Avast Free Antivirus
 3. Kaspersky Anti-Virus
 4. Avira Free Antivirus
 5. AVG Ultimate
 6. Norton Security Deluxe
 7. Panda AntiVirus
 8. McAfee AntiVirus
 9. AVG Antivirus Free
 10. Malwarebytes Anti-Malware

Yukarıda yer alan en popüler ücretsiz antivirüs programları, internette gezinirken güvende kalmanızı ve genel olarak cihazınızın güvenli olmasını sağlamaktadır. Belli bir kullanıma kadar ücretsiz olan bu yazılımların makul bir fiyata tam sürümü de satılmaktadır. Resmi internet siteleri üzerinden lisans satın alabilir ve antivirüs programlarını tam sürüm olarak da kullanabilirsiniz.

ios-antivirus-uygulamalari-android-antivirus-uygulamalari

Telefon için ücretsiz en iyi antivirüs programları

Android ve iOS işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız, uygulama marketlerinde yer alan antivirüs uygulamaları ile telefon güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz en iyi antivirüs programları arasında mobil için uyumlu olan uygulamalar da mevcuttur. Ancak yine de, aşağıdaki liste yardımıyla hem Android hem de iOS cihazlar için en iyi ücretsiz antivirüs uygulamalarını inceleyebilir ve telefonlarınıza indirebilirsiniz. İşte Android antivirüs programları ve iOS antivirüs programları listesi…

Android için en iyi antivirüs programları

 1. AVG Antivirüs Programı Android
 2. Security Master – Antivirus
 3. ESET Mobile Security & Antivirus
 4. Avast Mobile Security & Antivirus
 5. Kaspersky Mobile Antivirus
 6. Norton Security and Antivirus
 7. McAfee Mobile Security
 8. Avira Antivirus Security
 9. Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware
 10. Bitdefender Antivirus Free

iOS için en iyi antivirüs programları

 1. Avira Mobile Security
 2. Norton Mobile Security
 3. Mobile Security & Anti Theft Protection for iPhone
 4. McAfee Mobile Security & Wifi Scan
 5. Lookout Mobile Security
 6. Log Dog Mobile Security
 7. F-Security SAFE

Yorum Yap