1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Film siteleri & en iyi film siteleri listesi – Güncel ve HD film izleme platformları!

Film siteleri & en iyi film siteleri listesi – Güncel ve HD film izleme platformları!

en-iyi-film-izleme-siteleri-2019-hd-film-siteleri-guncel

Film siteleri listesi arayışlarınız için hazırladığımız bu içerik, dilediğiniz filmi izlemek istediğinizde başvurabileceğiniz en güncel ve öne çıkan film sitelerini size aktarmaktadır. 2020 yılında ön plana çıkan güncel ve aktif film izleme siteleri ile birlikte hem klasik filmler hem de yeni çıkan filmler sizlerle buluşacak. Güvenilir, aktif, içeriği güncel ve HD kalitesinde filmler izlemek istiyorsanız yazımızın devamındaki en iyi film siteleri önerilerimize mutlaka göz atın…

Film Siteleri Listesi – 2020 Yılına Özel Film Siteleri

Kullanıcıların büyük bölümü internet üzerinden film izlemek için en iyi film siteleri araştırması yapmakta ve memnun oldukları bir film sitesinin müdavimi olmaktadır. Güvenilen bir film sitesi üzerinden de zaman boyunca film izlemektedirler. Peki internetten film izlemek istediğinizde hangi siteleri kullanabilirsiniz? İşte aşağıda listede bu sorunun yanıtına cevap bulabilecek ve 2019 yılında güncel en iyi film sitelerini kullanabileceksiniz.

film-siteleri-2019-guncel-hd

Netflix

29 Ağustos 1997’de kurulan ve günümüze kadar halen aktif bir şekilde dünyanın en çok film izlenen platformları arasında zirveye oynayan Netflix, yalnızca film değil belgesel, dizi, çocuk ve spor gibi birçok içeriği de bünyesinde barındırmaktadır. Dünyanın en popüler dizi, film ve belgesellerinin yer aldığı Netflix’i kullanarak film izleme ihtiyacınızı gidermeniz mümkündür. Tamamen yasal bir platform olan Netflix’i masaüstü veya laptop bilgisayarlarınızdan, mobil cihazlarınızdan ve tabletlerinizden kullanabilirsiniz. Netflix’te yer alan filmlerde çoklu dil desteği de bulunmaktadır. Hem seslendirme hem de altyazı olarak birçok dili kullanabilirsiniz. Ayrıca Netflix’teki içeriklerin büyük bölümü Türkçe seslendirme ve Türkçe altyazı desteği de sunmaktadır.

YouTube

Google’ın sahibi olduğu dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube’dan yasal olarak film izlemek mümkündür. Yapım şirketlerinin yaptığı anlaşma dahilinde filmlerini YouTube’da yayınlamasıyla birlikte kullanıcılar da büyük ilgi göstermiştir. Efsane filmler başta olmak üzere günümüzde çekilen yeni filmler de artık yasal olarak YouTube’da da yayınlanmaktadır. Kullanıcılar, herhangi bir ücret ödemeden kullanabildikleri YouTube üzerinden film izleyebilirler.

Popcornflix

Tamamen ücretsiz bir film izleme sitesi olan Popcornflix, bulmakta zorlandığınız ve en bulunmadık filmleri bünyesinde barındırmasıyla ünlüdür. Siyah beyaz filmlerden günümüze kadar birçok filmin yer aldığı Popcornflix’in dezavantajlı olduğu bir konu, film havuzunun çok geniş olması ve aralarda çok fazla kötü filmin olmasıdır. Bu nedenle kullanıcıların buraya ilgi gösterme oranı Netflix ve YouTube’a göre daha düşüktür.

Hulu

Hulu, günümüzde en çok tercih edilen film siteleri arasında yer almaktadır. Netflix veya diğer film sitelerinde bile bulunmayan filmleri bünyesinde barındıran ve yıllardan beri kullanıcılarına hizmet veren Hulu, başlangıç olarak 7.99 dolar ücrete sahiptir. Sitenin tek dezavantajı ise, rakiplerine göre biraz daha ilkel kalan site tasarımıdır. Ancak içerik olarak baktığınızda gayet zengin bir film kütüphanesi Hulu’da sizleri bekliyor.

Amazon Prime

Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak aklımıza kazınan ve bazı diğer platformlarda da hizmet veren Amazon’a ait olan Amazon Prime, film izleme siteleri arasında yerini almış durumda. Geniş film yelpazesi ve ödüllü filmlerin listelendiği Amazon Prime’da ücretli ve ücretsiz başlıklar karışık halde bulunur. Eğer ücretli bir film izlemek istiyorsanız, ortalama 4 dolar civarında bir ödeme yapmanız filmi izlemeniz için yeterli olacaktır.

iTunes

Apple’ın sahip olduğu iTunes üzerinden dünyanın en popüler ve en çok beğenilen filmlerini izleyebilirsiniz. Zengin film kütüphanesiyle kullanıcılarıyla buluşan iTunes üzerinde, Hollywood filmleri başta olmak üzere ödüllü filmler ve en çok oylama alan filmleri görebilir ve izleyebilirsiniz. Apple’ın sahip olduğu iTunes platformuna Windows, macOS ve iOS cihazlardan ulaşabildiğinizi ayrıca unutmayın.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Hulu ücretli olmaya başladı yalnız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir