1. Ana Sayfa
 2. İnternet Haberleri
 3. En iyi torrent siteleri listesi: Güncel en hızlı torrentler!

En iyi torrent siteleri listesi: Güncel en hızlı torrentler!

en-iyi-torrent-siteleri-hangileri-iste-2019-en-hizli-torrentler

En iyi torrent siteleri, internet üzerinden çeşitli yazılımlar, oyunlar, videolar veya dosyalar indiren kişiler tarafından kullanılmaktadır. Günümüzde pek çok torrent sitesi sahibi tutuklansa da ve korsan indirmelerin önüne geçmek için torrent siteleri kapatılsa da yine de dünya genelinde birçok kullanıcı torrent sitelerine yönelmektedir. Siz de en iyi torrent sitelerini merak ediyor ve kullanmak istiyorsanız hazırladığımız bu içerik üzerinden en iyi ve en hızlı torrent sitelerini görüntüleyebilirsiniz.

Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi torrent siteleri sektöründe de zirvede olan siteler değişmektedir. Bu nedenle her yıl, en iyi torrent siteleri listesi sürekli değişmektedir. Bu da kullanıcıların farklı sitelere yönlenmesini sağlar. Eğer bir kullanıcı, bir torrent sitesini gerçekten beğendiyse, yeni torrent siteleri araştırmak yerine bu siteyi sürekli olarak kullanmaktadır. Peki kullanabileceğiniz en hızlı ve en iyi torrent siteleri nelerdir?

en-iyi-ucretsiz-torrent-siteleri

2019 en iyi torrentler ve en hızlı torrent siteleri

Dünyanın en popüler siteleri arasında torrent siteleri de yer almaktadır. Ancak torrent siteleri yine de korsan yazılımlar ve içerikler barındırdığından dolayı kapanabilmektedir. İşte ülkemizde erişim engeli bulunmayan sizler için hazırladığımız en iyi torrent siteleri listesi;

 1. http://zamunda.net/
 2. https://torrentz2.eu/
 3. https://nyaa.si/
 4. https://yts.am/
 5. https://torrents.me/
 6. https://1337x.to/
 7. https://eztv.re/
 8. https://www.limetorrents.info/
 9. https://isohunts.to/
 10. https://zooqle.com/
 11. https://www.demonoid.pw/
 12. https://www.torrentfunk.com/
 13. https://torrentking.eu/
 14. http://torhd.com/
 15. https://www.torrentdownloads.me/

Torrent siteleri nasıl kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız 15 adet torrent sitesi, en çok kullanılan ve içerik bakımından en zengin olan sitelerdir. İndirmek istediğiniz bir dosyayı torrent siteleri üzerinde yer alan arama kutucuğu yardımıyla bulabilirsiniz.

Dosyayı bulduktan sonra da indirme butonu yardımıyla torrent uzantılı dosyayı indirebilir ve cihazınızdaki Torrent programı yardımıyla dosyayı tamamen indirebilirsiniz. Ancak, torrent siteleri yasal olarak uygun değildir ve kanunlara aykırıdır. İçerdiği dosyalar korsan olduğundan dolayı erişim engeli ve suç unsuru gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle torrent sitelerini kullanırken oldukça dikkatli olmalısınız.

Yorum Yap