1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Exxen 7 Gün Ücretsiz Üyelik Nasıl Açılır?

Exxen 7 Gün Ücretsiz Üyelik Nasıl Açılır?

exxen-7-gun-ucretsiz-uyelik

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu video içerik platformu Exxen, yayın hayatına başladığı günden bu yana sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Exxen platformu bünyesine YouTube’dan birçok tanıdık ismi katan Acun Ilıcalı, Exxen kullanıcılarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Peki Exxen ücretsiz üyelik nasıl açılır? İşte Exxen 7 gün ücretsiz üyelik açma rehberi…

Exxen 7 Gün Ücretsiz Kullanma Nasıl Yapılır?

1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan Exxen’in günümüze kadar 500 bin kullanıcı barajını aştığı açıklandı ve kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgiye tabi tutuldu. Platformun yeni olması ve herkes tarafından kolayca denenmesi için ilk 7 gün ücretsiz olarak kullanmak mümkün.

Exxen’i 7 gün ücretsiz kullanmak için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Exxen üyeliği için bilgisayarınızdan exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Açılan sayfada “Ad Soyad ve E-Posta” gibi sizden istenen bilgilerini yazarak 7 gün ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz deneme sürümü, yalnızca Exxen’e ilk defa üye olan kullanıcılar için geçerlidir.

Exxen Aylık ve Yıllık Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Exxen’de reklamlı olarak yayınlanan içerikler için aylık 9.90 TL ücret gerekiyor. Reklamsız üyelikte ise aylık 19.90 TL ücreti var. Yıllık olarak reklamlı içerik ise 99.90 TL. Yıllık reklamsız üyelik ise 199.90 TL.

Yorum Yap