1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Exxen dizisi İşte Bu Benim Masalım IMDb puanı ile tarihe geçti | 365Teknoloji

Exxen dizisi İşte Bu Benim Masalım IMDb puanı ile tarihe geçti | 365Teknoloji

maxresdefault-I9MH_cover.jpg

1 Ocak 2021 tarihi itibariyle dijital içerik platformu olan Exxen’in yayın hayatına başlamıştı. Bir çok ünlü ismi bünyesinde bulunduran Exxen, fiyatı ile de dikkat çekmişti. Exxen’in en güçlü yapımlarından birisi olması beklenen gençlik dizisi İşte Bu Benim Masalım, maalesef ki bekleneni veremedi. Aleyna Tilki ve Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven’in oynadığı İşte Bu Benim Masalım, IMDb’den aldığı puan ile tüm dünyada ses getirdi.

İşte Bu Benim Masalım, IMDb’den tam 1 puan aldı. Evet 10 üzerinden 1 puan alarak dünyanın en kötü dizisi unvanını eline alan dizi maalesef ki Exxen’in ismini zedeleyecek gibi görünüyor.

3.878 oy alan dizinin 1 yıldız almasındaki en büyük etken tabii ki de oyunculuk. Mesleği oyunculuk olmayan ve bu alanda yeteneği olmayanların kamera karşısına geçmesinin sonucunda 1 puan alınmış oluyor.

İşte Bu Benim Masalım

Dizinin bölüm puanlarına bakacak olursak, ilk bölüm 2.7 puan, ikinci bölüm 1.5 puan, üçüncü bölüm 1.5 puan ve dördüncü bölüm ise 1 puan almayı başarıyor. Dizi ile yapılan yorumlar da gayet olumsuz. Muhtemelen bu dizinin ikinci sezonu olmayacak.

Peki, siz Exxen’in dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Netflix’e yerli bir rakip çıkar mı? Gelin yorumlarda tartışalım.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/sinema/exxen-dizisi-iste-bu-benim-masalim-imdb-puani-ile-tarihe-gecti-602f7ae68f6953108f4e9021

Yorum Yap