1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

exxen-uyelik-iptali-nasil-yapilir

Exxen üyelik iptali ve hesap kapatma işlemi, platformu kullanmak istemeyen kullanıcılar tarafından araştırılan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Exxen platformunu deneyip kullanan kullanıcılar, platformda oluşturdukları üyeliği silmek için internette araştırma yapıyor. Peki Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu video içerik platformu Exxen, 1 Ocak’ta yayın hayatına başladı ve 3 günlük süre boyunca 500 binden fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Platformu kullanan kullanıcıların bir bölümü açmış olduğu üyeliği sonlandırmak için Exxen üyelik iptali konusunu araştırmaya başladı. Exxen üyelik iptali işlemi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

  1. İlk olarak www.exxen.com/tr adresini açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayarak ve Profilim bölümüne geçiş yapın.
  3. Kişisel bilgilerinizin yer aldığı bu ekranın sağ alt kısmında yer alan “Profilimi Sil” bağlantısına tıklıyoruz.
  4. Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısı karşınıza çıkacak.
  5. Evet seçeneğine tıkladıktan sonra Exxen üyelik iptal işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Your profile has deleted” (profiliniz silinmiştir) uyarısı hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına geliyor. Geri giriş yapmaya çalıştığınız takdirde hesabınıza giriş yapamayacaksınız. Böylece Exxen aboneliğiniz de durdurulmuş olacaktır.

Yorum Yap