1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Far Cry 6’dan Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu

Far Cry 6’dan Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu

far-cry-6-dan-turkce-altyazili-tanitim-videosu

Far Cry 6 için Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Oyunseverlerin büyük merakla beklediği Far Cry serisinin altıncı oyunu Far Cry 6, oyuncularla buluşmak için gün saymaya başladı. Öte yandan oyunun yapımcısı Ubisoft, Türkçe altyazı seçeneği de olan bir fragman yayınladı. Peki Far Cry 6 ne zaman çıkacak? Far Cry 6 fiyatları ne kadar? Hazırladığımız bu haberde Far Cry 6 çıkış tarihi bilgisini ve Far Cry 6 fiyatlarını öğrenebileceksiniz.

Far Cry 6’nın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

Oyun sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Ubisoft, Far Cry 6 oyununu yakında oyuncularla buluşturacak. Oyunla ilgili heyecanlı bekleyiş sürerken yeni bir gelişme yaşandı ve oyunun tanıtım videosu paylaşıldı. Ubisoft Türkiye resmi Twitter hesabından paylaşılan fragmanda, Türkçe altyazı desteği de bulunuyor ve Giancarlo Esposito, FarCry6’da Yara’yı eski ihtişamına getirmeye çalışan diktatör Anton Castillo’yu canlandırıyor!

Breaking Bad dizisinin öne çıkan karakterleri arasında yer alan Gus Fring’i canlandıran ve Better Call Saul, The Mandalorian ve Okja gibi yapımlarda da izlediğimiz Giancarlo Esposito, Far Cry 6 oyununda diktatör Anton Castillo’yu canlandırıyor.

Far Cry 6 Ne Zaman Çıkacak?

Büyük merak ve heyecanla beklenen yeni Far Cry 6 için çıkış tarihi; Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC’de yalnızca Epic Games Store ve Uplay’de 18 Şubat 2021 olarak belirlendi ve resmen açıklandı. Far Cry 6’da da diğer birçok oyunda olduğu gibi yeni nesle ücretsiz geçiş şansı tanınıyor. Mevcut nesildeki konsollarda oyunu alan kullanıcılar, yeni nesil konsollara geçiş yaptıklarında oyuna yeni nesil konsollarda ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Far Cry 6 Fiyatları Ne Kadar?

Oyunun çıkış tarihi ve tanıtım videosundan hariç olarak platformlara göre fiyatları da oyunseverlerin merakla beklediği konular arasındaydı. Bu konuda da yaşanan gelişmeyle birlikte Far Cry 6 fiyatları da belli oldu. Epic Games üzerinden ön siparişe açılan Far Cry 6 için sürümlere göre ön sipariş fiyatlandırması şu şekilde:

  • Far Cry 6 – Standart Edition: 269 TL
  • Far Cry 6 – Gold Edition: 449 TL
  • Far Cry 6 – Ultimate Edition: 495 TL

Epic Games’te oyunun sayfasında yer alan bilgilere göre Gold Edition almanız durumunda Season Pass’e, Ultimate Edition almanız durumunda ise Season Pass’e ek olarak ultimate pakete sahip olabileceksiniz.

Yorum Yap