1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Film İndirme Siteleri ve Programları – Ücretsiz 2020 Güncel Liste

Film İndirme Siteleri ve Programları – Ücretsiz 2020 Güncel Liste

film-indirme-siteleri-ve-programlari-2019-guncel-hd

Film indirme siteleri ve programları için ihtiyacınız olan tüm detaylar bu sayfada sizlerle buluşuyor. Güncel ve 2020 yılı için ön plana çıkan bu siteler ile birlikte siz de dilediğiniz filmi istediğiniz kalite ve boyutta indirebilecek ve daha sonra dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Peki 2020 yılında öne çıkan ve aktif olarak kullanılan en iyi film indirme siteleri ve programları hangileri? İşte yazımızın detayı…

Film İndirme Siteleri (2020 Güncel Liste)

En iyi film indirme siteleri için hazırladığımız bu içerikte kullanabileceğiniz birbirinden farklı site ve program mevcuttur. Filmleri indirme ihtiyacınızı karşılamak için en iyi film indirme sitelerini bir araya derledik. 480p, 720p, 1080p, HD, 4K ve daha yüksek kalitede ve çözünürlükte film indirebilmeniz için hazırladığımız bu içerikteki siteleri kullanabilirsiniz. İşte sizlere özel olarak hazırlanan 2019 güncel film indirme siteleri ve programları…

en-iy-film-indirme-siteleri-hd-2019

Netflix üzerinden film indirmek

Dünyanın en büyük film ve dizi  izleme siteleri arasında zirveye oynayan Netflix, film indirme ve dizi bölüm indirme seçeneğini geçtiğimiz dönemlerde mobil uygulamasına ekledi. Aktif olarak Netflix kullanıcısıysanız, mobil uygulamasını indirerek indirilebilir içerikler üzerinden istediğiniz dizi veya filmleri cihazınıza indirebilir ve istediğiniz zaman internet bağlantısı olmadan indirdiğiniz film ve dizileri izleyebilirsiniz. Bu yöntemden hariç olarak aşağıda bahsettiğimiz Google Chrome eklentileri yardımıyla da film indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Filmler ile film indirmek

Google Play Filmler, Android cihazlara standart gelen uygulamalar arasında yer alıyor fakat uygulama cihazınızda yoksa uygulama marketlerinden indirebilirsiniz. Google Play Filmler’de yer alan filmleri kullandığınız cihaza indirebilirsiniz ve daha sonradan izleyebilirsiniz. Google Play Filmler’de yer alan filmler ortalama 5 lira civarındadır. Yani 5 lira ücret vererek platformda yer alan filmleri izleyebilir veya kullandığınız cihazlara indirebilirsiniz. Bu yöntemden hariç olarak aşağıda bahsettiğimiz Google Chrome eklentileri yardımıyla da film indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

YouTube’dan film indirmek

YouTube, son zamanlarda özellikle yapım şirketlerinin yüklemeleriyle film platformu haline gelmeye başladı. Yüklenen filmler YouTube’da yasal olarak yayınlanıyor ve kullanıcılar tamamen yasal olarak film izleyebiliyor. Ayrıca, YouTube’dan video indirme siteleri yardımıyla burada yayınlanan filmleri de indirebilirsiniz. Bunun için hazırladığımız “YouTube’dan video indirme” adlı yazımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz videoları (filmleri) daha sonrasında internet olmadan izleyebilir veya USB bellek, telefon ya da harici disk gibi depolama araçlarına aktararak istediğiniz herhangi bir zamanda cihazlarınıza takarak izleyebilirsiniz. Bu yöntemden hariç olarak aşağıda bahsettiğimiz Google Chrome eklentileri yardımıyla da film indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

YouTube’daki filmleri indirmek için siteler

Aşağıda yer alan internet siteleri yardımıyla YouTube’da yayınlanan film videolarını indirebilirsiniz. Aşağıdaki sitelere girdikten sonra ekrana gelen ilgili boşluğa indireceğiniz filmin YouTube linkini yapıştırın ve ardından indir butonuna basın. Böylece seçtiğiniz filmi indirme işleminiz kısa süre içinde başlayacak ve işlem tamamlandığında film indirmiş olacaksınız.

  1. https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html
  2. https://www.youtubevideoindir.org/
  3. http://www.videoindirelim.com/
  4. https://www.onlinevideoconverter.com/tr/video-converter
  5. http://www.ytvideoindir.com/

Chrome film indirme eklentileri

Google Chrome internet tarayıcısını kullanan kullanıcılar için hazırlanmış video indirme eklentileri yardımıyla internetten film indirme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Chrome Web Mağazası’nda yer alan Uzantılar ile bilgisayarlarınıza çeşitli film sitelerinden film indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan Chrome eklentileriyle video indirme ve film indirme talebinizi karşılayabilirsiniz.

  1. https://chrome.google.com/webstore/detail/video-downloader-professi/elicpjhcidhpjomhibiffojpinpmmpil?hl=tr
  2. https://chrome.google.com/webstore/detail/flash-video-downloader/aiimdkdngfcipjohbjenkahhlhccpdbc?hl=tr
  3. https://chrome.google.com/webstore/detail/video-downloadhelper/lmjnegcaeklhafolokijcfjliaokphfk?hl=tr

Önemli not: Netflix, Google Play Filmler ve YouTube da dahil olmak üzere günümüzde daha birçok film izleme sitesinden indirdiğiniz filmleri kopyalamak, satışını yapmak veya izinsiz olarak paylaşmanız yasaktır. Telif hakları konusunda sorun yaşamamanız için buna dikkat etmelisiniz. Ayrıca günümüzde internet üzerinde gördüğünüz korsan film izleme sitelerinden de yine diğer yasal platformlarda olduğu gibi film indirmek ve indirdiğiniz filmleri herhangi bir yerde izinsiz yayınlamak, kopyalamak, çoğaltmak ve satışını yapmak yasal olarak size sorun yaratacaktır.

Yorum Yap