Mobil Haberler

Google Pixel 4a’nın Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

Google tarafından yarın tanıtılacak olan Pixel 4a cihazının özellikleri ve fiyatları ortaya çıktı. Basın görselleriyle birlikte cihazın bilgilerini paylaşan Twitter kullanıcısı Ishan Agarwal, önümüzdeki sonbaharda Google'ın "Pixel 4a 5G" adında yeni bir model daha tanıtacağını öne sürdü.

Akıllı telefon pazarında önemli bir yere sahip olan ve çıkardığı farklı cihazlarla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Google, yarın Pixel ailesine yeni bir cihaz tanıtarak ekleme yapacak. Pixel 4a cihazını tanıtacak olan Google, böylece Pixel 4 cihazının daha uygun fiyata olan sürümünü piyasaya sürmüş olacak. Bu gelişmelerden hariç olarak yarın tanıtılacak olan Pixel 4a’nın özellikleri ve fiyatı Twitter’da ortaya çıktı.

Google Pixel 4a Özellikleri

Sızıntılarla ünlü Twitter kullanıcısı Ishan Agarwal, yaptığı paylaşımda Pixel 4a cihazının basın görsellerini kullanıcılara sundu. Cihazın özelliklerini ve fiyatını da paylaşan Agarwal, ayrıca Google’ın sonbahar aylarında Pixel 4a 5G adlı yeni bir telefon daha duyuracağını iddia etti. İşte Google Pixel 4a özellikleri;

Pixel 4a cihazı, gücünü Snapdragon 730G yonga setinden alacak ve 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olacak. Ayrıca Full HD+ çözünürlüğe sahip 5,81 inçlik OLED ekran ve 18 W şarj desteği bulunan 3.140 mAh bataryayla kullanıcılara sunulacak olan Pixel 4a, fiyat bakımından da kullanıcıları bir hayli memnun edecek.

Google Pixel 4a Fiyatı

Cihazla ilgili yapılan sızıntıda, fiyat bilgisi de kullanıcılarla paylaşıldı. Bilindiği üzere Google, Pixel 4a cihazını Pixel 4’ün daha uygun fiyatlı bir sürümü olarak piyasaya sürüyor. Bundan dolayı da uygun fiyat politikası izleyecek ve daha çok kullanıcıya uygun fiyatla erişmeyi hedefleyecek.

Sızıntıya göre Pixel 4a fiyatı ABD pazarında 349 dolar olacak ve bu fiyat etiketiyle raflarda yer alacak. Cihazın ABD haricinde diğer ülkelerde ve Türkiye’de ne kadar fiyatla satılacağı konusu ise henüz belirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu