1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Hande Sarıoğlu Twitter’da TT oldu, Instagram hesabı patladı

Hande Sarıoğlu Twitter’da TT oldu, Instagram hesabı patladı

hande-1.jpg

Instagram hesabından paylaştığı dans videosunun ardından Habertürk ile yollarını ayıran spor spikeri Hande Sarıoğlu sosyal medyada gündem oldu. Hande Sarıoğlu’nun Instagram’daki takipçi sayısı saatler içinde katlanarak arttı. Sarıoğlu, “Renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi söyledim ve karşılıklı anlaşarak istifamı verdim” açıklaması yaptı.

Hande Sarıoğlu, daha sonra yaptığı açıklamada ise “Evet her kurumun kendine göre kuralları olabilir; başta ‘kanalın disiplinine fazla gelmiş olabilirim, neticesinde bir haber kanalıdır. Hiç uzatmadan ‘İstifamı edeyim kimse beni kovmak için uğraşmasın’ dedim. Ama durup düşününce, ‘Bir benim dansımdan mı rahatsız oldular?’ diye düşündüm. Ne kıyametler koptu kanalda, ama bizim dansımızı idare edemediler. Ben de daha fazla rahatsızlık vermemek adına istifa ettim. 10 gündür kanalda değilim zaten” diye konuştu.

Twitter’da TT olan olayın ardından Hande Sarıoğlu’nun Instagram’da takipçi sayısı bir günde yaklaşık 60 bin artarak 200 bine dayandı.

Twitter’da trend listesine giren Hande Sarıoğlu ile ilgili paylaşımlar dikkat çekti. Habertürk’ün Sarıoğlu ile yollarını ayırmasıyla ilgili tartışmada kullanıcılar binlerce paylaşım yaptı.

Kaynak: https://shiftdelete.net/twitterda-tt-oldu-instagram-hesabi-patladi

Yorum Yap