1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. Hayatta kalma oyunları listesi – Güncel en iyi survival oyunlar!

Hayatta kalma oyunları listesi – Güncel en iyi survival oyunlar!

hayatta-kalma-oyunlari-2019-survival-oyunlar

Hayatta kalma oyunları, günümüzde oyun kitlesinin en çok tercih ettiği oyun kategorileri arasında yer alıyor. Bu oyun kategorisinde bulunan hayatta kalma (survival) oyunlarda temel amaç oyun boyunca bulunan eşyalar ile barınma, giyinme, beslenme ve teknolojik gelişim gibi ihtiyaçların sağlanarak hayatta kalmaktır. Bu oyunlar genelde tek kişilik olarak karşımıza çıkar ancak son yıllarda yayımlanan yeni hayatta kalma oyunları ile birlikte survival oyunlarda artık multiplayer (çoklu oyuncu) özelliğinin daha çok olduğunu görebiliyoruz. Sizler de güncel en iyi survival oyunları (hayatta kalma) listesini bu yazıda bulabilirsiniz. İşte hayatta kalma oyunları ve survival oyunlar!

Hayatta kalma oyunları & survival oyunlar listesi

Özellikle dünyanın en büyük orjinal oyun satın alma / indirme ağı olarak hizmet veren Steam platformu üzerinde yüzlerce hayatta kalma oyunu bulunmaktadır. Çeşitli yıllarda çıkan ve farklı özelliklerle oyuncularla buluşan survival oyunlar ile birlikte açık dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz.

hayatta-kalma-oyunlari-survival-oyunlar

Beslenme, giyinme, barınma, avlanma ve teknolojik gelişme (silahlanma, üretim, gelişme vs.) gibi faktörlerle hayatta kalmaya çalıştığımız oyunlar farklı ortamlarda geçmektedir. Orman, su altı, farklı gezegenler ve çöl gibi alanlarda hayatta kalmak için hayatta kalma oyunları listesini hazırladık. İşte 2019 yılı güncel hayatta kalma oyunları listesi…

 1. The Forest
 2. Rust
 3. Subnautica
 4. Minecraft
 5. RAFT
 6. The Long Dark
 7. Don’t Starve Together
 8. 7 Days to Die
 9. Frostpunk
 10. Ark: Survival Evolved
 11. DayZ
 12. H1Z1
 13. This War of Mine
 14. Survival (The Division expansion)
 15. Project Zomboid

Yorum Yap