1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Hellcase Promosyon Kodu (2021) – Güncel Çalışan Hellcase.com Kodları

Hellcase Promosyon Kodu (2021) – Güncel Çalışan Hellcase.com Kodları

hellcase-promosyon-kodu-2020-hellcase-promo-code

Hellcase promosyon kodu ile siz de Hellcase.com bakiyenize anında ücretsiz bakiye eklemesi yapabilirsiniz. Her promosyon kodu farklı miktarlarda bakiye eklemesi yapar. Hazırladığımız bu içerikte size sunduğumuz 2021 Hellcase promosyon kodu ile, Hellcase.com bakiyenize 7 dolar ekleme yapabilirsiniz. Aşağıdaki Hellcase promosyon kodu, Hellcase hesabınıza 7 dolar değerinde bakiye ekleyecek ve eklenen bu bakiye ile Hellcase üzerinden istediğiniz bir kasayı açabileceksiniz.

Hellcase Promosyon Kodu

Hellcase promosyon kodu ile bakiyenize ÜCRETSİZ bir ekleme yaparak daha sonrasında sahip olduğunuz bakiyeyle CS:GO KASA açabilirsiniz. Böylece nadir skinlere sahip olabilir veya çeşitli bıçakları envanterinize aktarabilirsiniz. Envanterinize aktarmayıp doğrudan Hellcase üzerinden kasadan çıkardığınız nesneyi anında değeri karşılığında satabilirsiniz.

Hellcase 7$ ÜCRETSİZ promosyon kodu: 2020april

hellcase-promosyon-kodu-2020-ucretsiz-free-promo-code

Hellcase Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Hellcase promosyon kodu kullanımı için ilk olarak sitede sağ üstte bulunan bakiye alanındaki “artı” simgesine tıklayın. İkinci aşamada karşınıza gelen kutucukta yer alan “Promosyon veya cüzdan kodu kullanabilirsiniz” alanının altındaki kutucuğa yukarıda size verdiğimiz 2020april promosyon kodunu yapıştırın. Son olarak da ŞİMDİ KULLAN butonuna basarak promosyon kodunu aktif edin.

Bu işlemle birlikte Hellcase bakiyenize 7$ eklenecek ve ücretsiz olarak eklenen bu bakiyeyi Hellcase üzerindeki kasaları açmak için kullanabileceksiniz. Kasalardan çıkan nesneleri de ister envanterinize aktararak kullanabilir, ister de Hellcase üzerinden anında satarak Hellcase bakiyenize ekleyebilirsiniz.

Hellcase Nasıl Giriş Yapılır?

Hellcase’e giriş yapmak ve site üzerinden kasa açmak için ilk olarak elbette bir Steam hesabınızın olması gerekiyor. Geçerli bir Steam hesabınız varsa Steam hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi ile siteye giriş yapabilir ve bakiye yükleme, kasa açma, nesne satma vs. gibi eylemleri yapabilirsiniz.

Yorum Yap