Mobil Haberler

Huawei Mate 40 Pro Fiyatı Sızdırıldı

Huawei Mate 40 Pro için önemli bir gelişme yaşandı ve cihazın depolama seçenekleriyle birlikte fiyat bilgisi de sızdırıldı. İşte Huawei Mate 40 Pro fiyatı ve detaylar...

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’nin büyük merakla beklenen Mate 40 Pro modeli için fiyat bilgisi sızdırıldı. Mate ailesinin yeni üyesi Mate 40 Pro için daha önceden de tasarım görüntüleri sızdırılmış ve mobil dünyasıyla buluşturulmuştu. İşte Huawei Mate 40 Pro fiyatı ve detaylar…

Mobil dünyaya hızlı giriş yapan ve dev teknoloji şirketleriyle rekabet etmeyi başaran Huawei, amiral gemisi modellerinden Mate ailesinin yeni üyesi Huawei Mate 40 Pro modelini yakında piyasaya sürecek. Merakla beklenen cihaz için fiyat bilgisi sızdırıldı.

Huawei Mate 40 Pro Fiyatı Ne Kadar?

Huawei Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 Porsche Design olmak üzere toplam 4 modelden oluşan seri, 128 GB, 256 GB ve 512 GB dahili depolama seçenekleriyle alınabilecek.

128 GB’lık sürüm 863 dolar, 256 GB’lık sürüm 935 dolar ve 512 GB’lık sürümün de 1.064 dolar fiyat etiketine sahip olacağı sızdırılan seri, 90 Hz yenileme hızına sahip ekranıyla birlikte üç boyutlu yüz tanıma teknolojisi sunacak.

huawei-mate-40-pro-satis-fiyati-sizdirildi

Daha önceden sızdırılan bilgilerde modelin 162.8 mm x 75.5 mm x 9 mm boyutlarında olacağı belirtilmişti. Ayrıca modelin işlemci olarak da 5 nm fabrikasyon sürecine sahip Kirin 1020 kullanacağı söyleniyor. Ayrıca Mate serisinde Google Play Hizmetleri yer almıyor. Bu sisteme muadil olarak geliştirilen Huawei Mobil Servisleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu