Sosyal Medya Haberleri

Instagram hikaye indirme nasıl yapılır? Instagram story indirme yöntemi

Bu yazıyı puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Instagram hikaye indirme işlemiyle sizler de diğer kullanıcıların attığı hikayeleri kolaylıkla indirebilirsiniz. Günümüzde Instagram kullanıcılarının büyük çoğunluğu, Instagram hikaye indirme işlemiyle birlikte takip ettiği kişilerin göndermiş olduğu story’leri indirmek istiyor. Bunun nasıl yapılacağını bilmeyen kullanıcılar da internetten araştırma yaparak sonuca ulaşmaya çalışıyor. Bilindiği üzere Instagram, kendi uygulaması üzerinden doğrudan hikayelerin indirilmesi işlemine izin vermiyor. Bu özelliğin olmayışı da kullanıcıların üçüncü parti sitelere ve uygulamalara yönlenmesine yol açıyor.

Instagram hikaye indirme yöntemleri

Instagram’da bir başka kullanıcının hikayesini indirmek için hem Android hem de iOS platformlar için kullanabileceğiniz üçüncü parti uygulamalar mevcut. Bu uygulamaları telefonlarınıza indirerek, takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı hikayeleri indirebilirsiniz. Uygulamalardan hariç olarak da internette yer alan üçüncü parti internet siteleri yardımıyla da Instagram story indirme işlemini yapabilirsiniz. Aşağıdaki listede Instagram story/hikaye indirme işlemini yapabileceğiniz internet sitelerini görebilirsiniz.

instagram-story-indir-instagram-hikaye-indir

Instagram hikaye indirme siteleri

  1. https://hikayeindir.com/
  2. https://weynstag.com/tr/instastory/
  3. https://storiesig.com/
  4. https://instadp.com/download-instagram-stories
  5. https://ninja-copy.com/instagram/download-stories

Yukarıda paylaştığımız en çok kullanılan 5 Instagram story hikaye indirme sitesi yardımıyla karşınıza gelen ekrana kullanıcı adını yazarak kullanıcının paylaştığı story’leri indirebilirsiniz. İndirdiğiniz hikaye/story videoları doğrudan telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydolmaktadır.

Instagram story indirme uygulamaları

  1. Story Saver for Instagram (Android)
  2. Ins Story Repost for Instagram (iOS)
  3. Chrome IG Story (Google Chrome Eklentisi)

Kendi Instagram hikayenizi indirme

Instagram üzerinde paylaştığınız hikayeleri indirmek oldukça basittir. Zira Instagram bu özelliği kendi uygulaması içinde sunmaktadır. Hikayenizi indirmek için paylaştığınız hikayeyi açın ve daha sonra sağ altta yer alan indirme butonuna dokunun. Böylece paylaştığınız hikaye otomatik olarak indirilecek ve cihazınızda videolarınıza kaydedilecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı