1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Hikaye İndirme – 2020 Güncel Yöntemler

Instagram Hikaye İndirme – 2020 Güncel Yöntemler

instagram-hikaye-indirme-nasil-yapilir-instagram-story-indirme

Instagram’da hikaye indire işlemi, üçüncü parti yardımcı uygulamalar ve siteler ile çok kolay hale geliyor. Instagram kullanan kişilerin büyük çoğunluğu, gördüğü bir hikayeyi indirmek istese de Instagram’ın standart özellikleri arasında böyle bir özellik mevcut değil. Bu durumda, kullanıcılar da istedikleri bir hikayeyi indirebilmek için “Instagram hikaye indirme” aramasını internette yapıyor. Peki Instagram hikaye indirme nasıl yapılır? Hazırladığımız bu içerikte bu soruya yanıt bulabilecek ve dilediğiniz hikayeyi indirebileceksiniz…

Instagram Hikaye İndirme Yöntemleri

Instagram’da bir başka kullanıcının hikayesini indirmek için hem Android hem de iOS platformlar için kullanabileceğiniz üçüncü parti uygulamalar mevcut. Bu uygulamaları telefonlarınıza indirerek, takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı hikayeleri indirebilirsiniz. Uygulamalardan hariç olarak da internette yer alan üçüncü parti internet siteleri yardımıyla da Instagram story indirme işlemini yapabilirsiniz. Aşağıdaki listede Instagram story/hikaye indirme işlemini yapabileceğiniz internet sitelerini görebilirsiniz.

instagram-story-indir-instagram-hikaye-indir

Instagram Hikaye İndirme Siteleri

  1. https://hikayeindir.com/
  2. https://weynstag.com/tr/instastory/
  3. https://storiesig.com/
  4. https://instadp.com/download-instagram-stories
  5. https://ninja-copy.com/instagram/download-stories

Yukarıda paylaştığımız en çok kullanılan 5 Instagram story hikaye indirme sitesi yardımıyla karşınıza gelen ekrana kullanıcı adını yazarak kullanıcının paylaştığı story’leri indirebilirsiniz. İndirdiğiniz hikaye/story videoları doğrudan telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydolmaktadır.

Instagram Story İndirme Uygulamaları

  1. Story Saver for Instagram (Android)
  2. Ins Story Repost for Instagram (iOS)
  3. Chrome IG Story (Google Chrome Eklentisi)

Kendi Instagram Hikayenizi İndirme

Instagram üzerinde paylaştığınız hikayeleri indirmek oldukça basittir. Zira Instagram bu özelliği kendi uygulaması içinde sunmaktadır. Hikayenizi indirmek için paylaştığınız hikayeyi açın ve daha sonra sağ altta yer alan indirme butonuna dokunun. Böylece paylaştığınız hikaye otomatik olarak indirilecek ve cihazınızda videolarınıza kaydedilecektir.

Yorum Yap