1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Intel’den M1 Mac konseptli reklam kampanyası

Intel’den M1 Mac konseptli reklam kampanyası

intel-m1-mac-konseptli-reklam-kampanyasi-ile-gundemde.jpg

Intel, geçtiğimiz günlerde Apple M1 ile performans karşılaştırması yaparak test görseli yayınladı. Şirket, test görsellerinin ardından Go PC adıyla yayınladığı reklam ile gündeme geldi.

Intel, ‘neden bilgisayar almalıyız’ konseptli reklam yayınladı

Apple tarafından Mac ailesi için geliştirilen Apple M1 işlemci, birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Hem işlemci hem de grafik arabirimi performansı olarak rakiplerini geride bırakan Apple M1 işlemciye Intel cephesinden cevap gecikmedi.

Intel, 'neden bilgisayar almalıyız' konseptli reklam yayınladı

Geçtiğimiz günlerde işlemci karşılaştırma görseli yayınlayan Intel, şimdi de Apple M1 işlemcili Mac ailesini hedef alan reklama

Resmi Twitter hesabından “Go PC” başlığı ile yayınlanan reklam, Intel işlemcilerin sunduğu özellikleri vurgulayan YouTube videosuna yönlendiriliyor. Yayınlanan reklamda Mac kullanıcılarının Rocket League benzeri oyunları oynayamadığını belirten şirket, Mac modellerinin dokunmatik ekrana da sahip olmadığının altını çiziyor.

YouTuber Jon Rettinger tarafından çekilen videolar, Intel Evo dizüstü bilgisayarlar ile M1 Mac modellerinin karşılaştırmalarını da içeriyor.

Videoda işlemci konusuna değinen Rettinger, “2021’de iyi bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken pek çok şey var, ancak işlemci seçimi sandığınızdan daha önemli olabilir. ” ifadelerini kullandı.

Kaynak: https://shiftdelete.net/intel-m1-mac-konseptli-reklam-kampanyasi-ile-gundemde

Yorum Yap