1. Ana Sayfa
  2. Mobil Haberler
  3. iPhone 12 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 12 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iphone-12-cikis-tarihi-sizdirildi

Teknoloji devi Apple’ın her yıla damgasını vurmayı başaran iPhone akıllı telefonlarının yenisi olan iPhone 12 için meraklı ve heyecanlı bekleyiş sürüyor. Her yıl Eylül ayında gerçekleşen Apple Özel Etkinliği ile Apple’ın yeni cihazları, teknolojileri ve yenilikleri tanıtılıyor. Eylül ayındaki bu tanıtımda, iPhone 12 cihazının da tanıtılması bekleniyor.

Ayrıca, Apple etkinliğinde iPhone 12 serisinin ve Apple Watch Series 6’nın tanıtılması sonrasında iOS 14 ve iPadOS 14 başta olmak üzere yeni güncellemeler kullanıcılara sunulacak. Öte yandan düzenlenecek olan etkinlik ve tanıtılacak iPhone 12 hakkında çeşitli bilgiler gelmeye devam ediyor.

iPhone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu İddiası

Twitter’da yayın yapan iHacktu Pro adlı hesaptan teknoloji devi Apple’ın 8 Eylül tarihinde çevrimiçi bir etkinlik düzenleyeceği iddia edildi. Ayrıca etkinlikte iPhone 12 ve Apple Watch Series 6’nın yanı sıra yeni iPad modelinin de tanıtılacağı iddia ediliyor. Ek olarak iPad konusunda ikinci bir tarih de gündemde.

Apple Silicon işlemcilerden güç alan yeni Mac’lerin ve yeni iPad Pro’ların 27 Ekim tarihindeki ikinci bir etkinlikte tanıtılacağı da öne çıkan iddialar arasında. Ekim ayındaki bu etkinlikte yıllardır konuşulan ancak son dönemde çok daha fazla gündemde olan Apple AR gözlüğün tanıtılabileceği de iddia ediliyor.

Yorum Yap