1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Logitech G733 Türkiye Fiyatı Belirlendi

Logitech G733 Türkiye Fiyatı Belirlendi

logitech-g733-turkiye-de-satisa-sunuldu-jpg

Tanıtılması üzerinden oldukça zaman geçen, sunduğu özellikleri ve renkli tasarımları ile ilgi odağı olan kablosuz oyuncu kulaklığı Logitehc G733 artık Türkiye’de satışta.

Hedeflediği kitle ile oyuncular tarafından ilgi ile takip edilen oyuncu kulaklığı Logitech G733 çok şık bir tasarım ve dört farklı renk seçeneğine sahip. Logitech’in bu kablosuz modeli artık ülkemizde de 1.749 TL’lik bir fiyat etiketi ile yerlerini aldı. Kafa üstü kullanım için tasarlanan kulaklık, kablosuz ve RBG aydınlatma teknolojisi ile donatılmış. Üzerinde yerleşik bir şekilde gelen mikronu ile iletişim konusunda da kullanıcılarını üzmeyecek olan Logitech G733, açıklanan resmi verilere göre 278 gram. USB-C portu ile şarj edilebilen kablosuz kulaklık, verilere göre tek şarjı ile 29 saatlik bir kullanım ömrüne sahip. 2.4 GHz Lightspeed USB alıcısı sayesinde gecikmesiz bir iletişim vadeden kablosuz kulaklık, PC dışında PS4 sistemiyle de uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Ayrıca DTS X 2.0 sanal bir surround desteğiyle geliyor. Kablosuz kulaklığın global pazardaki fiyatı ise 130 dolar.

logitech-g733-turkiye-fiyati-belirlendi

Logitech Türkiye’den G733 Hakkında Açıklama

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü olan Birol Sülük kulaklık hakkında “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor.” açıklamasında bulundu.

Yorum Yap