1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Meryem Uzerli kızı için Mario oldu! | 365Teknoloji

Meryem Uzerli kızı için Mario oldu! | 365Teknoloji

meryem-uzerli-1kJz_cover.jpg

Türk-Alman oyuncu Meryem Uzerli, Türkiye’de bir dönem yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan karakterine hayat vermişti. 1983 doğumlu olan başarılı oyuncu bu rolü ile ülkemizde unutulmaz arasında yer almayı başarmıştı. Bir süredir ekranlardan uzak bir hayat süren Meryem Uzerli, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı gönderi ile sosyal medyayı adeta salladı diyebiliriz.

7. yaşına giren kızı Lara için doğum günü organizasyonu düzenleyen Meryem Uzerli, bu doğum gününde Nintendo’nun Super Mario karakterine büründü. Mario’nun baş düşmanı Bowser ile kızının doğum günün kutlayan güzel oyuncu, oyun dünyasınında da kendine yer bulmayı başardı.

Instagram’da 6.5 milyon takipçisi olan Meryem Uzerli, ayrıca kızıyla Nintendo Switch’in sevilen yarış oyunu olan Mario Kart 8 Deluxe oynarken de poz verdi. Kısa süre içerisinde 240 bin beğeniyi aşan bu paylaşıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ünlü isimlerin oyun dünyasına ait paylaşım yapması oldukça sevindirici. Özellikle yeni nesilin oyun oynayarak kendini geliştirmesine destek sağlamak gerekiyor. Umarız bu tip oyun temalı kreatif paylaşımlar ünlüler tarafından daha sıkı yapılır.  Kaynak: https://www.teknolojioku.com/sosyal-medya/meryem-uzerli-kizi-icin-mario-oldu-6024d35582336135de31d448

Yorum Yap