1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Microsoft Xbox Wireless Headset duyuruldu

Microsoft Xbox Wireless Headset duyuruldu

microsoft-xbox-wireless-headset-duyuruldu.jpg

Microsoft Xbox Wireless Headset duyuruldu. Xbox Series X ve Series S için özel olarak geliştirilen kulaklık özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Tamamen oyuncular düşünülerek tasarlanmış kulaklık üç yüksek kaliteli uzamsal ses standardını destekliyor.

Microsoft Xbox Wireless Headset özellikleri ve fiyatı

Microsoft uzun bir süre sonra ilk kablosuz Xbox kulaklığını duyurdu. Xbox Wireless Headset, PC’lerin yanı sıra Xbox Series X ve Series S için özel olarak tasarlandı. Ayrıca kulaklığı telefonunuzla da bağlayabiliyorsunuz. Oyun oynarken gelen aramaları yanıtlayabilme gibi bir özellik de bulunuyor. Bu sayede gelen aramayı kabul edip aynı anda oyununuza devam edebilirsiniz. Kulaklıkta bir mikrofon da bulunuyor.

Xbox Wireless Headset

Mikrofonu kullanmadığınız zaman geriye itebiliyorsunuz. Kulaklığın gürültü engelleme özelliği de bulunuyor. Ayrıca hoparlörlerin ses seviyelerini farklı şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bu özelliği oyun sesi ve takım sohbeti için de kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için hoparlörlerin üzerinde bulunan parçayı döndürmeniz yeterli oluyor.

Xbox Wireless Headset, üç yüksek kaliteli uzamsal ses standardı destekliyor. Bunlar; Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone: X olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklığı bilgisayara bağlamak için en az Bluetooth 4.2 versiyonunu destekleyen bir USB aparata ihtiyacınız var. Xbox Series X ve Series S‘de yerleşik olarak çalışabiliyor.

312 gram ağırlığında olan kulaklık, tek şarjla 15 saat dayanabilen bir bataryaya sahip. 4 saatlik kullanım için 30 dakikalık şarj yeterli oluyor. Xbox içerisinden kulaklık için ek ayarlar yapılabiliyor.

Xbox Wireless Headset, 100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Kaynak: https://shiftdelete.net/microsoft-xbox-wireless-headset-duyuruldu

Yorum Yap