1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Mozilla VPN Resmen Yayınlandı

Mozilla VPN Resmen Yayınlandı

mozilla-vpn-resmen-yayinlandi

Mozilla’nın VPN hizmeti olan Mozilla VPN, resmen duyuruldu. Dünya genelinde şu anda 6 ülkede kullanılmaya başlanacak olan Mozilla VPN, Android ve Windows platformundaki kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Mozilla VPN, 6 Ülkede Hizmet Vermeye Başladı

Bir süredir beta sürümde geliştirilen ve büyük merakla beklenen Mozilla VPN, resmen duyuruldu ve Mozilla tarafından resmi olarak yayınlandı. Başlangıç aşamasında kısıtlı sayıda ülkede hizmet verecek olan Mozilla VPN için ilerleyen süreçte bu durumun değişeceği ve dünyanın birçok ülkesinde diğer işletim sistemleri için de kullanılabilecek durumda olacağı belirtiliyor.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Singapur, Malezya ve Yeni Zelanda ülkelerinde kullanıma açılan Mozilla VPN, 2020 yılının sonunda diğer ülkelerde de hizmet vermeye başlayacak. Şu anda sadece Windows ve Android platformlarında kullanımı mümkün olsa da, Mozilla VPN yakın bir zamanda iOS platformları için de kullanılabilir hale gelecek.

Mozilla VPN’in duyurulmasından hariç olarak fiyat bilgisi de kullanıcılarla paylaşıldı. Aktarılan bilgiye göre, kullanıcılar aylık 4,99 dolar ödeme yaparak Mozilla VPN’i kullanabilecek.

Yorum Yap