1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Netflix Yasaklanacak Mı? Hükümetten Netflix Açıklaması

Netflix Yasaklanacak Mı? Hükümetten Netflix Açıklaması

netflix-yasaklanacak-mi-hukumetten-netflix-aciklamasi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bir süredir sosyal medyanın gündeminde olan Netflix konusuyla ilgili bir açıklama yaptı. Ünal, yaptığı açıklamayla “Netflix yasaklanacak mı?” sorusuna da cevap vermiş oldu.

Mahir Ünal’dan Netflix Açıklaması

Son birkaç haftadır Türkiye’nin gündeminde Netflix konusu var. Netflix’in yayınladığı bazı dizi ve filmlerdeki içerikler, sosyal medyada tartışılan bir konu haline gelmiş, Netflix’in yasaklanacağı veya Türkiye’den çekileceği gibi çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

Hükümet tarafından merakla beklenen Netflix açıklaması,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’dan geldi. Ünal, Twitter hesabından paylaştığı tweette “#NetflixTurkey ne siyasi düzeyde AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı ile ne de resmî düzeyde İletişim Başkanlığı ile görüştü. Türkiye’den gitmeyi neden düşünsünler? Netflix’in daha derin işbirliği ile Türk kültürüne, sanatına dönük daha yüksek hassasiyet göstereceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı ve Netflix’in Türkiye pazarından çekilmeyeceğini ve devam edeceğini belirtti.

Yorum Yap