Donanım Haberleri

NVIDIA RTX 3090 Performans Testi Ortaya Çıktı

NVIDIA'nın büyük merakla ve heyecanla beklenen RTX 3090 ekran kartı için performans testi sızdırıldı. RTX serisinin en gelişmiş modeli olarak lanse edilen NVIDIA RTX 3090, performans testinde nasıl bir deneyim sundu?

Özellikle oyuncu kitlesinin büyük merak ve heyecanla beklediği yeni performans canavarı ekran kartı NVIDIA RTX 3090 için performans testi ortaya çıktı. Donanım meraklılarının performans için beklediği yeni ekran kartı, kullanıcıların beklentisinin çok üzerinde bir performans sunacak.

Performans Testi: NVIDIA RTX 3090

CyberPunkCat adlı bir Twitter hesabından yapılan sızıntıda, bir sunumdan alındığı tahmin edilen görüntüler paylaşıldı. Paylaşılan görüntülerde NVIDIA RTX 3090 ekran kartı performansının piyasadaki en güçlü ekran kartlarından birisi olan RTX 2080 Ti modelini performansta adeta ikiye katladığı görülüyor. Bu görüntüyle birlikte kullanıcılara performans canavarı bir ekran kartı sunulacağını tahmin etmek pek güç değil.

nvidia-rtx-3090-performans-testi-sizdirildi

Performans testinden sızdırıldığı iddia edilen görsellerin gerçekliği konusunda elbette net bir bilgi yok fakat birçok kullanıcı, yeni ekran kartının performansının hemen hemen bu aşamada olacağını düşünüyor. Konuyla ilgili olarak henüz NVIDIA tarafından bir paylaşım yapılmasa da, yeni ekran kartının performansıyla ilgili yakın zamanda resmi duyuru bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu