1. Ana Sayfa
  2. Mobil Haberler
  3. Oyun severlere özel birbirinden harika duvar kağıtları!

Oyun severlere özel birbirinden harika duvar kağıtları!

1078163-Hcyq_cover.jpg

Eğlenceli vakit geçirmek için yapılacak en eğlenceli şeylerden biri de video oyun oynamaktır. Konsolda, bilgisayarda veya telefonlarda bir şekilde video oyunlarıyla iç içeyiz. Her geçen günde oyunlar hakkında yeni şeyler öğreniyoruz.

Bir de ”gamer”lar var… Peki ”gamer’ nedir? Net bir ölçü olmasa da bilgisayar oyunu oynayan kişilere gamer denir… Ancak öyle ayda 2-3 saat oyun oynamayla gamer olunmaz. Yazımızın başında da söylediğim gibi, gamer olmanın, bir alt veya üst ölçütü yoktur. Ancak oyuna oldukça düşkündürler.

Peki oyunlar hakkında ne biliyoruz? Geçmişten günümüze az bilinen bir çok bilgi mevcut. Bu bilgilerden bazılarını sizler için bir araya getirdik.

Mesela şimdiye kadar insanlar 200 bin yıla eşit süre Angry Birds oynandığını biliyor muydunuz? Bu süre modern insanın gelişiminden bile daha uzun. Ya da Dünyanın ilk oyun geliştirme ve dağıtım firması olan Activision 1979’da kurulduğunu biliyor muydunuz?

Sizler telefonunuz için oyun temalı duvar kağıdı beğenirken, biz de oyun dünyasının az bilinen ya da ilginç bilgilerini paylaşıyor olacağız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan telefonunuza renk katacak duvar kağıtları ile sizleri başbaşa bırakalım.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/oyun-severlere-ozel-birbirinden-harika-duvar-kagitlari-601fab4e3fd978769141706a

Yorum Yap