1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme

Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme

WhatsApp-Image-2021-01-27-at-12.15.33.jpeg

Günümüzde birçok kullanıcı hem boyut hem de performans nedeniyle dizüstü oyuncu bilgisayarlarını tercih ediyor. Özellikleri ile dikkat çeken MSI GL75 Leopard modelinin inceleme videosu ile karşınızdayız.

Özellikleri ile dikkat çeken MSI GL75 Leopard inceleme

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda performansı ile dikkat çeken MSI GL75 Leopard modelini inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Gücünü Intel 10. nesil 10750H işlemciden alan model, 32 GB RAM ile geliyor. 2.6 GHz frekans hızında çalışan 6 çekirdek ile karşımıza çıkan işlemci, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 256 GB M2 SDD ve 1 TB 7200 Rpm HDD ile gelen model, depolama konusunda yeterli alana sahip.

Nvidia GTX 1660 Ti ekran kartına sahip olan model, ne yazık ki Ray Tracing desteğine sahip değil. 120 Hz tazeleme hızına sahip 17.3 inç IPS ekran ile gelen cihaz, soğutma konusunda da olduça iddialı. 7 adet ısıl soğutma borusu bulnan cihazın ısınma sorunu olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Makro özelliğine sahip RGB klavye ile oyun keyfini artıran model, tuş hissiyatı olarak çıtayı bir üst seviyeye çıkarmayı başarmış.

Buraya tıklayarak MSI modellerine göz atabilirsiniz

Kaynak: https://shiftdelete.net/performansi-yeterli-mi-msi-gl75-leopard-inceleme

Yorum Yap