1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PlayStation 5 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

PlayStation 5 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

playstation-5-cikis-tarihi-sizdirildi-playstation-5-ne-zaman-cikacak

Oyun severlerin büyük heyecanla beklediği Sony‘nin yeni PlayStation konsol modeli PlayStation 5 için çıkış tarihine dair önemli bir sızıntı ortaya çıktı. Konsolun çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da önemli bir detay göze çarptı ve çıkış tarihi ortaya çıkmış oldu. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? İşte PlayStation 5 çıkış tarihi hakkındaki sızıntı ve diğer tüm detaylar…

PlayStation 5 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Amazon Japonya‘nın internet sitesinde dikkat çeken bir detayı tweet’leyen bir Twitter kullanıcısı, PlayStation 5 çıkış tarihi için önemli bir bilgiyi sızdırmış oldu. Amazon Japonya’nın internet sitesinde hazırlanan özel bir sayfada bulunan “Bu ürün için planlanan çıkış tarihi 20 Kasım 2020’dir.” ifadesi, adeta PlayStation 5 çıkış tarihi bilgisini ortaya çıkardı.

Konuyu fark eden Twitter kullanıcısı, hemen tweet’ledi ve PlayStation 5 konsolunun çıkış tarihi olarak 20 Kasım 2020 tarihini duyurdu. Bu paylaşım yeni oyun konsolunu bekleyen birçok oyun severi bir hayli heyecanlandırdı. Ayrıca bu tweet’in paylaşımından sonra Amazon’un PlayStation 5 çıkış tarihi ile ilgili ifadeyi sayfasından kaldırdığını da unutmayalım.

playstation-5-cikis-tarihi

Bu kapsamda en azından Japonya’da PlayStation 5 çıkış tarihinin 20 Kasım 2020 olabileceği düşünülüyor. PlayStation 5 çıkış tarihi konusunda Sony tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da kısa bir süre içerisinde bu konuda bir bilgi bekleniyor.

Yorum Yap