1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. POCO X3 Pro dengeleri değiştirmeye geliyor! Bu telefon yok satar! | 365Teknoloji

POCO X3 Pro dengeleri değiştirmeye geliyor! Bu telefon yok satar! | 365Teknoloji

poco-x3-pro-xXHB_cover.jpg

Türkiye pazarına geçtiğimiz aylarda resmi olarak giriş yapan POCO, bu süreçte uygun fiyata satışa sunduğu canavarı POCO X3 ile büyük beğeni toplamıştı. Xiaomi’nin alt markası olan firma şimdi de POCO X3 Pro ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 

POCO X3 Pro özellikleri nasıl olacak?

Yeni nesil Snapdragon 700 serisinden gücünü alması beklenen POCO X3 Pro, 6 GB RAM ve 8 GB RAM opsiyonları ile gelecek olan telefon kamera kurulumu ile de dikkat çekecek. Ana modelde yer alan 64 Megapiksel ana + 13 Megapiksel + 2 Megapiksel makro ve 2 Megapiksel kamera kurulumunun Pro modelde daha da geliştirilmesi bekleniyor.

6.67 inç büyüklüğünde 120 Hz tazeleme hızına sahip 2400 X 1080 çözünürlüğünde ekran ile gelecek olan telefonun fiyatı da ana model gibi uygun olacak. Ana modeli ülkemizde 3.000 TL bandında satan POCO’nun, Pro modeli de 4.000 TL bandından ülkemize getireceğini düşünüyoruz.

Koronavirüs pandemisinden dolayı bildiğiniz gibi insanların öncelikleri değişti. Bu yüzden küresel çapta fiyat/performans telefonları yükselişe geçmişti. Muhtemelen bu yılda da insanlar bu tip telefonlara yönelecek.

POCO’nun X3 Pro modeli ile fiyatı uygun tutup amiral gemisi gibi bir deneyim sunacak olması herkesi heyecanlandırmış durumda. Bakalım Çinli firma yeni modelini ne zaman tanıtacak?

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/poco-x3-pro-dengeleri-degistirmeye-geliyor-bu-telefon-yok-satar-601a42232126ae1cbf6f8db8

Yorum Yap