1. Ana Sayfa
  2. Mobil Haberler
  3. Reeder P13 Max Blue inceleme

Reeder P13 Max Blue inceleme

67ca3a74-c211-4563-add1-4a3ad84fd727.jpg

Yerli akıllı telefon üreticilerinden Reeder, bütçe dostu modelleriyle tüketicilerin ilgisini çekiyor. Bu modellerden biri olan Reeder P13 Blue Max özellikleri ve fiyatı ile rekabetçi profil çiziyor. Aynı zamanda telefon, KVK garantisi desteğiyle öne çıkıyor. Bu cihazı ShiftDelete.Net editörü Sevde Sivri inceledi.

Başlangıç segmentinin iddialı modeli: Reeder P13 Blue Max inceleme

Reeder P13 Blue Max’in kutu açılış ve inceleme videosuyla karşınızdayız. Bu videoyla; cihazın kutu içeriğini ve telefon hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz. Diğer yandan telefonun KVK garantisi detayına da videoda açıklık getirdik.

Reeder P13 Blue Max özellikleri ve fiyatının yanı sıra KVK garantisiyle de öne çıkıyor. Cihaz herhangi bir teknik arıza yaşadığında, KVK yetkili servisleri 30 dakika içerisinde onarıyor ve teslim ediyor. KVK servis noktalarını bu bağlantı üzerinden görebilirsiniz.

Diğer yandan telefonun özellikleri de fiyatı baz alındığında dikkat çekiyor. Telefon; 6.49 inç boyutunda ve HD+ çözünürlükte bir ekrana sahip. Aynı zamanda damla çentik yapısındaki ekranda 8 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor.

Reeder markalı telefonun donanım tarafı da segmentiyle paralel bir profil çiziyor. 8 çekirdekli MediaTek Helio P25 işlemcisinden gücünü alan telefonda 4GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi var. Aynı zamanda P13 Blue Max 4.680 mAh pile sahip.

Cihaz hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/reeder-p13-blue-max-inceleme

Yorum Yap