1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Sevgililer günü mesajları için en iyi 5 site

Sevgililer günü mesajları için en iyi 5 site

sevgililer-gunu-mesajlari-icin-en-iyi-5-site.jpg

Herkesi 14 Şubat Sevgililer Günü kutlama telaşı sardı. Sevgililer Günü için hediye fikri, en iyi Sevgililer Günü mesajları arayanlar tatlı bir telaş içinde. Sevgiliye en güzel Sevgililer Günü mesajları ya da kartları ile sürpriz yapmak isteyenlerin imdadına ise internet siteleri yetişiyor. Sevgililer Günü mesajları 2021 yazarak Google’da güzel sözler bulmak yerine sizlere sevdiğinizi memnun edecek mesaj kartları hazırlamanız için en iyi 5 siteyi listeledik. İşte sevgisini yazılı bir şekilde ifade etmeyi seven, duygularını kelimelere dökmek isteyenler için platformlar…

Canva

Canva sosyal medya grafikleri, sunumları ve içerikleri oluşturabileceğimiz bir platform. Hem web hem de mobil versiyonu bulunan bu platform oldukça kullanışlı. Tasarım yapmak için Photoshop bilme derdini ortadan kaldıran Canva, özel günler için de kurtarıcı. Platformun içinde bulunan hazır kart şablonlarını doldurarak kişiselleştirebilir, kutlama kartları hazırlayabilirsiniz. Sitede ve uygulamada sevgililer günü mesajları ile istediğiniz kartı hazırlayabilirsiniz.

Renderforest

Renderforest, ücretsiz olarak online video ve animasyon hazırlama sitesi. Web sitesine Google ya da Facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Sevgililer günü mesajları ile kolayca animasyonlar hazırlayıp bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Crello

Gözümüzde büyüyen içerikleri kolay bir şekilde hazırlamanın adresi olan Crello, ücretsiz bir web sitesi. Crello’ya girdikten sonra karşınıza çıkan ekranda ne için içerik hazırlamak istediğinizi seçerek çeşitli tasarımlardan birini oluşturabilirsiniz. Hazır şablon şeklinde karşınıza çıkan tasarımları sevgililer günü mesajları ile kişiselleştirebilir, kişiye özel kutlama mesajları oluşturabilirsiniz.

Microsoft 365

Özel günler için kart hazırlamak için bir diğer seçenek ise Microsoft. Özellikle sevgililer günü mesajları kullanarak Microsoft 365 ile şaşırtıcı kartlar hazırlayabilirsiniz.  Site içerisinde bulunan hazır şablonlarda işinizi kolaylaştırıyor. Microsoft 365 hesapları öğrenciler için ücretsiz.

Yorumlarınızda sevgililer günü mesajları için sizin tercihinizin hangisi olduğunu yazabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/sevgililer-gunu-mesajlari-icin-en-iyi-5-site

Yorum Yap