1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Star Wars: Battlefront 2, 19 milyon oyuncuya ulaştı

Star Wars: Battlefront 2, 19 milyon oyuncuya ulaştı

star-wars-battlefront-2-19-milyon-oyuncuya-ulasti.jpg

Star Wars: Battlefront 2, kısa süre önce Epic Games Store‘da ücretsiz olarak sunuldu ve bilim kurgu oyunu bu sayede büyük ölçüde başarıya ulaştı. Oyunun yapımcısı Electronic Arts, bu başarıyı Twitter’dan yaptığı paylaşım ile kutladı.

Epic Games, Battlefront 2’yi ayağa kaldırdı

Oyunun yapımcısı Electronic Arts, paylaştığı bir tweet ile yapılan duyuruda, “Son içeriğimiz düştükten sonra bile devam eden desteğiniz için çok teşekkür ederiz! Kariyerinizi büyük bir ilgiyle izleyeceğiz. Güç askerlerinizle olsun!” başarıyı kutladı.

Oyuncuların 19 milyonunun Battlefront 2‘de yeni olup olmadığı  belli değil. Ek olarak oyunu zaten indirmiş ve Epic Games Store’dan tekrar almayı seçmiş kişiler arasında çakışma olup olmadığı da net değil. Ancak durum ne olursa olsun, 19 milyon kullanıcının devasa bir sayı olduğu düşünülüyor.

Star Wars: Battlefront 2, 2017 yılındaki çıkışından itibaren geçen 4 yıl içerisinde iyi bir satış rakamı elde etti. Ek olarak şimdi daha da büyük ve güçlü bir oyuncu tabanına sahip.

Son olarak Electronic Arts, Lucasfilm Games ile iş hayatına devam ediyor ve şirketle daha fazla Star Wars oyunu yapma çalışmaları sürüyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/star-wars-battlefront-2-19-milyon-oyuncuya-ulasti

Yorum Yap