Oyun Haberleri

Steam’de 68 TL Olan F1 2018, Humble Bundle’da Bedava Oldu

F1 2018 oyunu, kısa süreliğine Humble Bundle platformunda ücretsiz oldu. Kullanıcılar, sınırlı süre içerisinde oyunu Steam kütüphanelerine eklerse, kalıcı olarak oyuna sahip olabilecek.

Yarış oyunu severlerin sıklıkla oynadığı F1 2018 oyunu, bilindiği üzere Steam platformunda 68 TL fiyat etiketine sahip. Daha önceden dağıttığı ücretsiz oyunlarla oyun severleri memnun eden Humble Bundle, F1 2018 oyununu kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirdi.

F1 2018 Oyunu Bedava Oldu

Codemasters tarafından geliştirilen F1 2018 oyununu ücretsiz olarak oynamak isteyen oyun severlerin yapması gereken tek şey Humble Bundle platformuna üyelik girişi yapmak (üyelikleri yoksa önce kayıt olmaları gerekmekte) ve Steam hesaplarını bağlayarak oyunu sınırlı süre bitmeden kütüphanelerine eklemek. Oyunu bir kere kütüphanesine ekleyen oyuncular, F1 2018 oyununa kalıcı olarak sahip olacak ve dilediği zaman oyunu oynayabilecek.

Humble Bundle platformundan F1 2018 oyununu ücretsiz ve kalıcı olarak almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

  • İlk olarak buraya tıklayarak Humble Bundle’a giriş yapın. (Eğer bir hesabınız yoksa hesap oluşturun.)
  • Sonrasında buraya tıklayarak karşınıza çıkan “Get the game” butonuna tıklayarak oyunu alın. (Bu işlem için Steam hesabınızın Humble Bundle hesabınızla bağlı olması gerekir.)
  • “Order Complete!” sayfasına ulaştıktan sonra “Preview Your Email” seçeneğine tıklayın.
  • Burada açılan sayfada oyun görselinin altında yer alan ‘Redeem Now‘ seçeneğine tıklayın. Ardından açılan sayfada aşağıya inerek ‘Reveal your Steam key‘ seçeneğine basın.
  • Karşınıza çıkan kodu Steam’e elle girin ya da altta yer alan ‘Redeem‘ seçeneğine basarak Steam’e yönlendirilin ve işlemi tamamlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu