1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Steam’de haftanın öne çıkan oyunu indirime girdi

Steam’de haftanın öne çıkan oyunu indirime girdi

steamde-haftanin-one-cikan-oyunu-indirime-girdi.jpg

Popüler dijital oyun servisi Steam, geliştirdiği kullanıcı deneyimi ve kullanıcı dostu adımları ile oyuncuları memnun etmeye devam ediyor. Her gün birbirinden iddialı oyunları bünyesine katan Steam, öne çıkan oyun tavsiyeleri ile de ne oynayacağına karar vermeyen oyuncuların imdadına yetişiyor. Bu haftanın öne çıkan oyununu tavsiye de bulunan oyun servisi, oyunda yaptığı yüzde 30’luk indirim ile de oyunu “en çok satanlar” listesine taşımayı başardı.

Steam’de haftanın öne çıkan oyunu: Green Hell

Balta girmemiş Amazon yağmur ormanlarında geçen açık dünya hayatta kalma oyunu olan Green Hell‘de, yiyecek veya ekipmanınız olmadan ormanda tek başınıza bırakılıp ardından hayatta kalmaya ve vahşet saçan ormandan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Bilinmezliğin ve tehlikenin bol olduğu macera oyununda dış dünyadan herhangi bir yardım almadan kendi kendinize mücadele ediyorsunuz. Barınaktan silaha, her şeyi kendinizin inşaa etmesine olanak sağlayan oyun, sizi uçsuz bucaksız bir maceraya davet ediyor.

Orta seviye bilgisayar donanımları ile oynanabilen oyunun açıklanan hikayesi ise şöyle; “Kendini Amazon yağmur ormanlarının yemyeşil ve kurtulması imkânsız derinliklerinde buluyorsun. Burası yeşil cehennem. Amacın bu kâbus ortamının derinliklerinde hayatta kalmak ve sezgilerini kullanarak buradan kaçmak. Elinde yalnızca bir telsizle bu sonsuz ve barınması zor ormanda sevdiğin birinin sesini takip edecek; buraya nasıl geldiğini yavaş yavaş ortaya çıkaracaksın. Ancak keşfettiklerinin hayatta kalmak için savaştığın şeylerden çok daha kötü olduğunu göreceksin.”

Türkçe arayüz ve altyazı desteğine de sahip olan oyun, şu anda Steam üzerinden yüzde 30 indirimle 28,00 TL‘ye erişilebilir durumda.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi ve satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/steamde-haftanin-one-cikan-oyunu-indirime-girdi

Yorum Yap