Telif Bildirimi

365Teknoloji’de yer alan tüm içeriklerin telif hakkı site editörlerine aittir. Firmaların logosu, ürün tanıtım fotoğrafları gibi bazı görsel materyallerde alıntı yapılmış olabilir.

365Teknoloji’de yayınlanan bazı haberler, üçüncü parti sitelerden kaynak gösterilerek alınmıştır. Çeşitli dillerde yayın yapan üçüncü parti sitelerden haberler çeviri yapılarak kullanılabilmektedir. Ayrıca basın bültenleri de site üzerinde uygun bir yayın diline getirilerek yayına alınmaktadır.

365Teknoloji tarafından oluşturulan ve yayına alınan olan tüm yazılı ve görsel çalışmalar, kaynak gösterilmek ve 365teknoloji.com’a aktif ve tıklanabilir bir bağlantı vermek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece kopyalanabilir, dağıtılabilir ve saklanabilir. 365Teknoloji içeriklerinin başka sitelerde ve platformlarda yayınlanmasında haber/yazı içeriğinin bir kısmının alıntılanması ve geri kalan kısmının ziyaretçi tarafından okunması için 365Teknoloji’deki ana kaynak sayfaya aktif ve tıklanabilir bağlantı verilmesi uygun görülür. İzinsiz kullanımlarda 365Teknoloji’nin yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.

Başa dön tuşu
Kapalı