1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. The Black Vault, CIA’in UFO belgelerini paylaştı

The Black Vault, CIA’in UFO belgelerini paylaştı

the-black-vault-cia-ufo-belgelerini-yayinladi.jpg

UFO ve sınıflandırılmamış belgeleri paylaşması ile meşhur bir site olan The Black Vault, CIA‘in sınıflandırılmamış UFO belgelerini paylaştı. Popüler bir arşiv sitesi olan The Black Vault UFO’lar ve dünya dışı yaşamlarla ilgili belgeler arşivliyor.

The Black Vault’un Twitter’dan yayınladığı belge

Bu tür belgelerin gizliliği belli bir süre sonra kaldırılıyor ve The Black Vault kaldırılan her belgenin bir kopyasını arşivliyor. The Black Vault‘tan John Greenewald Jr, geçen hafta 2780 sayfalık belge ile dolu bir CD’nin içeriğini paylaştı. CIA, yıllar geçtikçe UFO ile ilgili belgelerin sınıflandırmasını kaldırıyor. ABD Donanması da aynı şekilde 2004 yılındaki UFO karşılaşmasının da sınıflandırmasını kaldırdı.

Yayınlanan bu belgede, CIA‘de çalışan Bilim ve Teknoloji Müdür Yardımcısı‘na (adı bilinmiyor) elle taşınan bir UFO ile ilgili bir şeyler gösterildi. Kişisel olarak ilgileneceğine karar verdi ve ardından ilerlemek için tavsiyelerde bulundu (Bu tavsiyeler gizlenmiş). Bu belgede sınıflandırma olmadığı için elde taşınan UFO‘nun ne olduğu bilinmiyor. Black Vault bu belgenin sınıflandırılması için çabalıyor.Kaynak: https://shiftdelete.net/the-black-vault-cia-ufo-belgelerini-yayinladi

Yorum Yap