Teknoloji Haberleri

TOGG Fiyatları İçin İddialara Yanıt Geldi

TOGG, Twitter hesabı üzerinden sosyal medyada ortaya atılan "yerli otomobil fiyatları belli oldu" tarzı iddialara yanıt verdi. Yapılan açıklamada, ortaya atılan haberlerin doğru olmadığı, yerli otomobil fiyatı için 2022'den önce bir açıklama olmasının mümkün olmadığı belirtildi.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yerli otomobil fiyatları hakkında ortaya atılan iddialar için bir açıklama yaptı ve yerli araç fiyatının belli olduğuna dair iddiaların asılsız olduğunu ve itibar edilmemesi gerektiğini duyurdu.

Sosyal medyada ortaya atılan iddialarda, TOGG yerli otomobil fiyatı 170.000 180.000 TL bandından başlayacağı belirtildi. Aracın en dolu paketi için de 250.000 – 260.000 TL fiyat iddiaları yer alıyordu. İddiaların birçok kişi tarafından paylaşılması ve doğruluğu olmamasına rağmen çok fazla sayıda kişiye ulaşması sonrası TOGG tarafından konuyla ilgili resmi bir açıklama yapıldı.

TOGG: Fiyat İddiaları Asılsız

Türkiye’nin Otomobili (TOGG) Twitter hesabından yapılan paylaşımda, sosyal medyada konuşulan fiyat iddialarının asılsız olduğu ve yerli otomobil fiyatının henüz belli olmadığı belirtildi. Yapılan paylaşımda “Türkiye’nin Otomobili’nin fiyatlarını kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022’den önce de açıklamamız mümkün değil. Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyiniz. Heyecan yaratacak gelişmeler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz.” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu