1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film Haberleri
  3. Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #5 (video) | 365Teknoloji

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #5 (video) | 365Teknoloji

dergilik-dYlK_cover.jpg

Her hafta olduğu gibi bu hafta da teknoloji gündemini Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programında değerlendiriyoruz. Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz programda yoğun bir gündem bizleri bekliyor.

Bu haftanın gündeminde Türkiye’deki ikinci el telefon satışlarına gelen düzenleme, Rekabet Kurumu‘nun WhatsApp kararı, GeForce Now Türkiye sunucularının açılması ve Dacia Sandero ve Sandero Stepway‘in Türkiye’de satışa sunulması gibi konular yer alıyor.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #5 (video)

Hem Türkiye hem dünyada birçok teknolojik gelişmenin yaşandığı bu hafta, teknoloji gündemi de yoğundu. Haftanın önemli olaylarını bu videomuzda sizler için değerlendirdik.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen 365Teknoloji ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Binlerce yerli ve yabancı yayının bulunduğu Turkcell‘in Dergilik uygulaması ücretli ve ücretsiz içerikleriyle operatör bağımsız kullanılabiliyor. Dergilik ile ilgili detaylara https://bit.ly/2LZvmJ4 adresinden ulaşabiliyorsunuz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/turkcell-ile-teknolojiye-haftalik-bakis-5-video-602e467cbf6e810b2153f4ba

Yorum Yap