Sosyal Medya Haberleri

Twitter toplu unfollow yapma ve takip etmeyenleri silme uygulamaları

Twitter toplu unfollow yapma ile takip etmeyenleri silme uygulamalarının tüm detaylarına bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Özellikle hesabının takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar, Twitter’da günde yüzlerce hesabı takip etmekte ve karşılık beklemektedir. Ancak karşılık gelmemesi gibi durumlarda da takip etmeyenleri takipten çıkarma işlemiyle takip etmeyen kişiler temizlenmektedir. Hazırladığımız bu içerikte sizler de toplu unfollow yapma ve takip etmeyenleri silme uygulamalarına göz atabilirsiniz.

Twitter toplu unfollow yapma ile takip etmeyenleri silme

Hesabınızı takipten çıkaranları takipten çıkarmak için kullanabileceğiniz birçok uygulama ve site bulunmaktadır. Bu sitelerdeki sistemlere Twitter hesabınızla giriş yaparak takipten çıkanları tespit edebilir ve sistem üzerinden takibi bırakabilirsiniz. Böylece hesabınızı takip etmeyen kullanıcıları otomatik olarak temizleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan listede en çok kullanılan popüler unfollow yapma sitelerini görebilirsiniz;

  1. Manage Flitter
  2. Tweepi
  3. Untweeps
  4. Unfollower Stats
  5. Who.Unfollowed.Me
  6. iUnfollow
  7. Crowdfire
  8. App Unfollowers
  9. Who Unfollowed Me

twitter-toplu-unfollow-yapma-takip-etmeyenleri-silme-uygulamalari

Twitter toplu unfollow yapma kodu

Bu işlemin bir diğer yöntemi de kod kullanmaktır. Tarayıcınızda yer alan Konsol’a yazarak kullanabileceğiniz kod ile otomatik olarak sizi takip etmeyen tüm kullanıcılar takipten çıkılmaktadır. Toplu unfollow yapma kodunu kullanmak için hesabınızda takip edilenler sekmesine gidin ve F12 ile Konsol’u açın. Sonrasında aşağıda yer alan kodu yapıştırın ve Enter’layın.

setInterval(function () {
t = $(“.following”).find(“.follow-button”);
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr(“class”));
t.trigger(“click”);
}
}, 1000)

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı