1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Ücretsiz Netflix hesabı: Bedava Netflix hesabı açmak mümkün mü?

Ücretsiz Netflix hesabı: Bedava Netflix hesabı açmak mümkün mü?


Ücretsiz Netflix hesabı, günümüzde Netflix’in bu kadar popüler olmasıyla birlikte kullanıcıların talep gösterdiği bir konu haline geldi. Bünyesinde binlerce dizi, film ve belgesel barındıran Netflix, milyonlarca üye sayısıyla da hizmet vermeye devam ediyor. Bilindiği üzere dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de Netflix kullanmak ücretli ve kullanıcılar aylık ödeme yaparak Netflix üzerinden sınırsız bir şekilde film, dizi ve belgesel izleyebiliyor. Peki ücretsiz Netflix hesabı nasıl alınır? Bedava Netflix hesabı açmak mümkün mü? İşte bu soruların yanıtları hazırladığımız bu içerikte…

Ücretsiz Netflix hesabı açmak mümkün mü?

Netflix platformu, bilindiği üzere yeni üye olan tüm kullanıcılarına bir aylık ücretsiz Netflix deneme sürümü veriyor ve böylece kullanıcılar 1 ay boyunca platformu herhangi bir ücret ödemeden kullanarak deneyebiliyor. Ayrıca ücretsiz üyelikte hiçbir kısıtlama da söz konusu değil. Yani dilediğiniz tüm dizilere ve filmlere standart bir kullanıcı gibi ulaşabiliyor ve 1 ay boyunca kullanabiliyorsunuz.

Ancak bedava Netflix hesabı açmak mümkün değil. Netflix’te 1 aylık deneme sürümünden hariç olarak hiçbir şekilde ücretsiz & bedava Netflix kullanımı söz konusu değil. Bundan dolayı Netflix kullanmak için mutlaka aylık bir satın alım yapmanız gerekiyor ve hesabınızı aktif olarak kullanmak için her ay ödeme yapmanız gerekiyor.

Bedava Netflix için Netflix’teki açıklama

Netflix’in resmi internet sitesinde yer alan “Ücretsiz Denemeler Hakkında” başlıklı yazıda bu konuyla ilgili bilgi de mevcut. Yayınlanan bu duyuruda ücretsiz 1 aylık deneme hesabı hakkında kullanıcılara bilgi veriliyor. Yani bedava Netflix fırsatı yalnızca ilk 1 aylık deneme sürümünde geçerli. Yayınlanan duyuru ise şu şekilde;

Netflix, yeni müşterileri için bir ay ücretsiz hizmet sunuyor.* Deneme teklifi için kaydolarak Netflix’in dizi ve film arşivinin tümüne hemen erişim sağlayın. Yayın planları, cihazlar ve daha fazlasına ilişkin bilgiler Netflix nedir? sayfasında bulunabilir.

Ücretsiz ayınızı başlatmak için, Netflix.com adresine gidin, size en uygun plan ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.

Ücretsiz deneme süresince tarafınıza ücret yansıtılmayacak olup, istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz bitmeden kısa süre önce size bir hatırlatma göndereceğiz, böylece Netflix üyesi olmayı tercih etmediğiniz takdirde hesabınızı iptal edebilirsiniz. Deneme sürenizin sona ermesinin ardından Netflix üyeliğine devam etmeyi tercih etmeniz durumunda, izleme miktarınızdan bağımsız olarak, otomatik olarak aylık cüzi bir ücret alınır.

Ücretsiz denemeyi başlatmak için neden bir ödeme yöntemine ihtiyacım var?

Ücretsiz denemeden sonra hizmette herhangi bir kesinti yaşamamanızı sağlamak için sizden bir ödeme yöntemi istiyoruz. Ödeme yönteminizin çalıştığını doğrulamak üzere finansal kuruluşunuza yetkilendirme isteği göndererek bunu yapıyoruz. Bu istekler tahsilat amaçlı değildir, ancak bazı durumlarda kullanılabilir hesap bakiyenizi geçici olarak etkileyebilir. Hizmetimize devam etmezseniz sizden ücret alınmayacaktır.

https://help.netflix.com/tr/node/16282

Yorum Yap