1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. UFC 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

UFC 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

UFC-4-ne-zaman-cikacak-UFC-4-cikis-tarihi

Oyun severlerle yıllardır farklı sürümlerle buluşan dövüş oyunu UFC için heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Ağırlıklı olarak spor oyunlarıyla karşımıza çıkan video oyun geliştiricisi EA Sports, yayınladığı bir tanıtım videosuyla UFC 4 çıkış tarihi bilgisini oyuncularla paylaştı. Yayınlanan tanıtım videosunda hem PlayStation 4 hem de Xbox One platformları için UFC 4 çıkış tarihi belirtildi.

UFC 4 Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı

İki yılı aşkın bir süredir oyunseverlere bir dövüş oyunu sunmayan EA Sports, UFC 251 etkinliği sırasında hem UFC 4 oyununun tanıtımını hem de çıkış tarihini duyurarak oyun dünyasını heyecanlandırdı. Buna göre, EA Sports, 14 Ağustos 2020 tarihinde UFC 4’ü PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürecek. UFC 251 etkinliğinde yayınlanan tanıtım videosunda UFC 4 oyun kapağında Israel Adesanya ve Jorge Masvidal’in fotoğrafları görülüyor.

Öte yandan ön sipariş durumunda olan UFC 4 oyunu için özel oyun içi öğeler de oyunculara sunuluyor. Oyunu ön siparişle alan oyuncular, UFC 4’te Tyson Fury ve Anthony Joshua’ya erişim hakkına sahip olacak. Yeni dövüş mekanları olarak geçen Backyard ve Kumite, bahçe ve sokak konsepti üzerine tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor. Kumite ise daha çok illegal dövüşlerin gerçekleştiği bir alan olarak biliniyor. PS4 ve Xbox One için yayınlanacak oyunun yeni nesil konsollara ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Yorum Yap